in

Řidič autobusu HRDINOU? Matka chtěla spáchat sebevraždu i s DÍTĚTEM!

facebook.com
Reklama

Představte si tu situaci,… Řídíte autobus, jedete obvyklou trasou a najednou uvidíte u krajnice, ženu s dítětem, jak jdou přes most. V ten moment ale nečekáte, že o pár vteřin později jim oběma budete zachraňovat život!

Celý náš příběh se odehrává v čínském Kantonu a to konkrétně 21. října. Řidič autobusu jel po své typické trase, když si všiml, jak jde po chodníku podél cesty nad řekou matka s dítětem. Ve zlomku vteřiny však bere žena své dítě do náruče a chystá se skočit. Řidič se zachoval opravdu pohotově!

Jak můžeme vidět na videu, řidič okamžitě zastavil autobus, otevřel dveře a vrhl se na zoufalou ženu, která byla odhodlána i se svým dítětem v náručí spáchat sebevraždu. Oba dva rychle stáhnul zpátky na chodník a spolu s dalším cestujícím, který přispěchal řidiči na pomoc, oddělil matku od dítěte, které v náručí odnesl cestující do bezpečí.

Nevíme, co matku k takto děsivému a radikálnímu kroku vedlo. Jisté ale je, že konkrétně nevinný chlapec je v pořádku a v případě matky nyní probíhá vyšetřování. A co byste děli vy, kdybyste byli svědky nějaké takového šílené události?

Čerpali jsme z facebook.com a novinky.cz

Reklama