in

Proboha proč?! 10+ PRAPODIVNÝCH DESIGNŮ, které vám nedají SPÁT.

reddit.com reddit.com
Reklama

Designérství je odvětví, kde se člověk může setkat doslova s čímkoliv. Zatímco na jedné straně tu máme několik skvěle vypadajících věcí, míst či budov, na nichž si dali návrháři a architekti opravdu záležet, na straně druhé tu máme takové případy, u kterých si říkáte, jestli má daný člověk vůbec alespoň potřebné vzdělání. Nyní se podíváme na takové, které sice nejsou zase tak strašné, na druhou stranu jsou opravdu bizarní a zaručeně vás pobaví!

1. Hodně odfláknuté rukavice.

Pokud má někdo anomálii a má všechny prsty stejně dlouhé, tak tyto rukavice nejspíš ocení. Že by byly dělané speciálně pro tyto lidi?

2. Jsou rozeseté doslova všude.

Ajaj, tady asi chtěl být někdo moderní. No spíš to připomíná to, když si v Minecraftu lampami osvětlíte svůj baráček.

3. Už jste viděli lichoběžníkové dveře?

Na těchto záchodech si asi moc soukromí neužijete. Kdyby byly alespoň vyšší, tak by se to třeba dalo ocenit jako moderní a neobvyklý styl, ale takto asi ne.

4. Revoluční most?

Nojo, ale co na začátku a na konci? Co budou dělat vozíčkáři nebo třeba maminky s kočárky? To už nejspíš inženýry nezajímá.

5. Tyto záclony jsou opravdu užitečné.

Asi, kdyby náhodou slunce svítilo skrz stěnu? 😀 Je sice hezké, že dotyčný myslel i na tuto hypotetickou variantu, ale na tu pravděpodobnější už jaksi zapomněl.

Reklama

6. Tahle podrážka se moc nepovedla.

Uff, no nechtěl bych být ten, co to čistí každý den. Asi bude lepší se na to vykašlat, pokud ty kamínky nebudou činit až takový problém.

7. Super užitečná kapsa!

Že by kapsa, co slouží pro výplatu? 😀 Nejspíš se bude jednat o nějakou výrobní chybu. Pro porovnání zde máme i tepláky osmnáctiměsíčního syna.

8. Tak kam mám teda jet?

No, řekl bych že doprava, protože svislé značky mají přednost. Že by silničáři chtěli pořádně prověřit, jak znají řidiči předpisy?

9. Sednout si můžete za cenu, že na vás kdyžtak bude pršet.

A přitom to bylo tak jednoduché, stačilo lavičky posunout o pár metrů dopředu. Tak buď to při dešti vydržíte ve stoje a nezmoknete, a nebo si odpočinete, ale budete mokří.

10. Jedna otázka: Proč?

No, zde aspoň můžeme říct, že funkčnost se vydařila, protože voda z umyvadla se použije ještě i na splachování, ale i tak to šlo udělat tak, aby to vypadalo daleko lépe. A ten kartáček v záchodě je taky celkem zarážející.

Had to share this exceptional design.

11. Téměř neviditelné schody.

Na těchto schodech budete mít problém i za střízlivá. Doufejme, že to nejsou schody do hospody, baru či nějakého podobného podniku.

12. Suši vlak?

Vypadá to, že si zde někdo spletl dopravní prostředek. A nebo je to akorát nějaký skrytý význam, kteří chápou jen někteří. Kdoví!

 

I designéři či architekti mají někdy svoje dny a pak to takhle dopadá. Možná, že to bylo cílené a že původní záměr byl jiný, ale tentokrát to nevyšlo. Nezbývá než doufat, že se jim to příště povede lépe a ze svých chyb se poučí.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama