in

10+ šílených koupelen, kterým byste se raději vyhnuli!

reddit.com reddit.com
Reklama

Když nepočítáme naší postel, je koupelna místo, kde většina z nás zahajuje i končí svůj den. Základní výbavou každé koupelny je umývadlo, poté vana či sprchový kout a záchod, který někdy bývá v oddělené místnosti. Dále to mohou být různé skříňky a poličky, pračka atd. Pokud si lidé dělají nebo nechávají udělat úplně novou koupelnu v novém bydlení, nebo modernizují tu stávající, většinou chtějí, aby byla hezká a praktická zároveň. Dnes se však podíváme na takové koupelny a záchody, které byste doma nejspíš nechtěli, protože právě v jedné či obou těchto klíčových vlastností silně zaostávají, a nebo jsou prostě tak bizarní, že je vymýšlel někdo s velkým smyslem pro sarkasmus!

1. Hodně strašidelné koupelna.

Sakra, tahle koupelna působí dost strašidelně. Byl zde jistě pokus o poutavý nátěr, ale vypadá to jako stěny od krve. Vrcholem všeho je pak dvojitý dávkovač na toaleťák, který vypadá jako jakási obluda s velkýma očima.

2. Na co to vlastně je?

Je tohle jenom pisoár, nebo zároveň normální záchod? Pokud je to ta druhá možnost, tak to trochu připomíná turecký záchod, protože budete muset stát. Každopádně můžete se alespoň opřít.

3. Budete mít obecenstvo.

Na první pohled to připomíná sprchový kout, pak si ovšem všimnete, že na druhé straně je záchod a najednou to nabývá zcela nových rozměrů. Pokud je to veřejné WC, asi je lepší si zajít do křoví.

4. Ideální koberec pod pisoár.

Tenhle koberec je opravdu super pod pisoár. Člověk by lehce mohl nabýt dojmu, že pisoár je děravý a všichni muži tak čůrají na koberec.

5. Koupelna u mé babičky.

Kde jinde by taková koupelna mohla být, než u babičky. Působí sice luxusním dojmem, ale jak dlouho kobercové obklady mohou vydržet v použitelném stavu, to je otázka.

Reklama

6. Na zmatení nepřítele?

Udělat umývadlo, které vypadá takhle, je sice zajímavý nápad, ale v tomto případě dost matoucí, protože jsem si ho málem spletl s pisoárem, který to dost připomíná.

7. Tento záchod ve vás vyvolá úzkost…

Takový design na záchodové prkénko je sice na jednu stranu super, ale na druhou stranu poměrně úzkostlivý. Jako kdyby bylo celé mokré.

8. Záchod v kancelářské budově.

Další záchod s průhlednými dveřmi, tentokrát je to však ještě zvláštnější, protože tyto dveře jsou zcela průhledné. Navíc se jedná o záchody v kancelářské budově.

9. A teď jak to myslí.

Pisoár “pro vašeho malého kluka.” Teď záleží, zdali je to myšlené tak, že pisoár je určený pro malé děti, a nebo je význam docela jiný. Dá se to zkrátka vzít různě.

10. Pěkná překážková dráha.

Možná byste si mohli myslet, že na druhé straně jsou dveře pro záchod, ale není tomu tak. Pokud se k němu chcete dostat, jednoduše musíte přeskočit vanu.

11. Prohlédněte si svého kašpárka. 😀

Tento pisoár je vhodný pro muže, kteří si své přirození chtějí pořádně prohlédnout z obou stran během močení, přesně pro tyto účely je zde zřízené krásné zrcadlo.

12. To by se líbilo našemu psovi.

Jojo, většina psů využívá jako záchod trávník, proto tento záchod by pro ně byl jako dělaný a určitě by se sem naučili chodit.

 

Tyhle koupelny překonávají vše, na co jsme zvyklí. Nejspíš cílem lidí, co je navrhovali bylo, aby vypadaly takto zvláštně, Protože to opravdu stojí za to. Je to rozhodně něco, s čím se nesetkáte všude!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama