in

Někdo se musel hodně nudit! 10+ zvláštních designů, které nepoberete.

reddit.com imgur.com
Reklama

Nudu zaháníme každý po svém. Někteří z nás se věnují sportu, jiní koukají na filmy či si čtou knihu a další tráví čas se svým přáteli nebo partnerkou či partnerem. V každém případě to však musí být něco, co nás aspoň trochu baví, jinak taková aktivita nemá smysl – je sice pravda, že například v práci se nudit úplně nemusíte, ale pokud vás taková práce štve a nebaví vás, tak je to pro vaší psychiku horší, než kdybyste jen leželi doma a koukali do “blba”. Dnes se podíváme na několik případů, kdy lidé vyřešili nudu kuriózním způsobem a vytvořili či navrhli takové produkty, které jsou však velmi zvláštní – ať už samotným vzhledem nebo jejich (ne)použitelností!

1. Opravdu pro děti?

Tato atrakce Spidermana je prý určená pro děti. No nejsem si jistý, když mu z pod kalhot prosvítají trenky. 😀

2. Prostě NE.

Už pět let tudy jezdím a ještě jsem nepřišel na to, jaký význam má tato cedule. Proč je prostě jen tak nad dálnicí zavěšená cedule “NE”?

3. Super záchod!

Pokud si myslíte, že neexistuje dokonalý záchod, tak jste ještě neviděli tohle. 😀 Jistě potěší nejenom všechny fanoušky Kačera Donalda.

4. Zvláštní to počty.

Tyto ponožky vypadají jako ragbyové hřiště. Na tom by samozřejmě nebylo nic tak zvláštního, když se ovšem podíváte pozorně, tak uvidíte, že se střídá vzdálenost 30 a 40 metrů, ačkoliv by měla růst.

5. Chodník pro ožralé?

Kdo dělal tento chodník, tak nejspíš myslel na opilé lidi. Hodit se bude především při velkém dešti, kdy všude okolo chodníku bude spoustu bláta.

Reklama

6. Jsem zmaten…

Cedule, na níž je napsáno “zavřeno” a hned pod tím “pojďte dál”…Někdo ty nápisy nejspíš omylem dal na stejnou stranu.

7. Věřte v jednorožce!

Když už tvůrci tohoto trička chtějí, aby lidi věřili v jednorožce, tak proč tomu jednorožci zapomněli nakreslit ten jeden docela zásadní znak?

8. Vypadal jako rozbitý.

Když jsem vzal jeden kruh, tak jsem si myslel, že je rozbitý a spojený kovovým klipsem. Při vzití dalšího kusu se však ukázalo, že to takhle má být.

9. Tak zamčeno nebo odemčeno?

Jsou zde dva symboly zámku, nicméně i symbol pro zamčený zámek zobrazuje ve skutečnosti odemčený zámek a nebýt barevné odlišnosti, člověk by to těžko rozlišil.

10. Opravdu je to ekologické?

Nalili mi kafe do kelímku, který je 100% rozložitelný, ale tento kelímek mi ještě dali to obyčejného plastového kelímku – jaký to pak má smysl?

11. Trochu zbytečná fotka.

U ponožek je fotka usmívající se modelky, která však nemá ponožky žádné. Máte to tedy značit to, že ponožky jsou nepohodlné a budete se těšit, až je sundáte?

12. SpongeBob z Afriky.

Čokoládový SpongeBob se možná nejevil jako špatný nápad až do té doby, než byl zrealizován. Dětem to raději nakupujte, mohly by z toho mít trauma.

Spongebob Souleating Pants?

 

Někteří lidé by asi neměli dělat návrhy. Pokud jejich hlavním účelem bylo vypadat zábavně, tak se to v mnoha případech možná i povedlo, nicméně jestli je to opravdu použitelné – to už asi necháme na posouzení každého z vás, či byste s takovou věcí chtěli mít čest, nebo ne.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama