in

Přišla o práci kvůli OnlyFans! Její kolegové se neuměli ovládat.

pixabay.com instagram.com
Reklama

Cokoli, co se točí okolo OnlyFans, je velmi diskutované a oblíbené téma. Obzvláště mladí lidé v této platformě vidí budoucnost a někteří se na ni hrnou hned po dovršení osmnácti let. Tento typ přivýdělku má ale i svá velká proti. O jednom takovém negativním vlivu si povíme dnes. 

V momentu, kdy začnete tvořit svůj obsah na OnlyFans, se z vás automaticky nestává milionář. Pravdou je, že musíte být opravdu hodně dobří, abyste se dostali na nějaké vyšší příčky mezi ty tvůrce, kterým po odvedení poplatků platformě i státu, vystačí alespoň na slušné živobytí.

Z toho plyne, že drtivá většina tvůrců na OnlyFans vykonává i nějaké jiné zaměstnání. A napadlo vás někdy, co by se mohlo stát, kdyby se o vašem vedlejším přivýdělku dozvěděli například vaši kolegové nebo dokonce přímo váš šéf? Rozhodně se nejedná o nic příjemného. O tom by vám mohla povědět své Sparky Clarky.

Žena, která si nechává přezdívat Sparky Clarky, je právě jednou z těch tvůrkyň, které chodí do běžné práce a zároveň právě působí i na OF. Běžná práce se však pro ni stala minulostí, protože kvůli svému internetovému vystupování dostala padáka.

Mladá žena pracovala v autoservisu a prodejně aut, kde právě její kolegové přišli na její druhé “zaměstnání” a nemohli se pořádně soustředit na práci. Popravdě se jim ani moc nedivíme, protože se jedná o opravdu krásnou ženu, ale bohužel pro ni, došlo jejich rozptýlení její přítomností do takového bodu, kdy nebyli schopni vykonávat svoji práci a musel zakročit jejich šéf.

Ten však celou tuhle situaci vyřešil tím, že dal Sparky Clarky padáka. Ta je s tímto řešením pochopitelně nespokojena a vnímá to jako diskriminaci a sexistické jednání, ke kterému by v zaměstnání docházet nemělo.

Samozřejmě není jediná žena, která se s tímto zacházením již setkala a společnost se dostává do konfliktu, jak tuto problematiku řešit. Podle některých by k takovému zacházení s tvůrci z OnlyFans vůbec nemělo docházet a jiní jsou toho názoru, že je to prostě vedlejší “produkt” jejich tvorby obsahu pro dospělé a nemají se tak čemu divit.

A jaký názor v tomto problému zastáváte vy?

Tématem jsme se inspirovali z lajk.iprima.cz

Reklama