in

Příběh Žanety (23): Chci dítě, ale přítel ještě ne. Udělala jsem proto hroznou věc.

pixabay.com
Reklama

Žaneta je mladá žena, která už od svých 18. narozenin chtěla dítě. V té době ale ještě neměla partnera a o anonymního dárce nestála. Po střední škole se rozhodla jít do práce a tam se seznámila s Davidem, se kterým již rok tvoří oficiálně pár. David však ještě dítě nechce a tak se spolu na toto téma často hádají. Žaneta se ale rozhodla a šla doslova přes mrtvoly… 

(Ne)shody.

S Davidem jsem se poznala v den mého nástupu do práce. Dostal za úkol ukázat mi pracoviště a udělal na mě takový dojem, že jsme spolu ještě to odpoledne šli na kávu. A tak jsme se téměř po dvou letech přátelství a flirtování stali párem.

Ani jsme se nenadáli a už před námi byla oslava našeho prvního ročního výročí. Udělali jsme si pěkný den. Zašli jsme do kina, na dobrou večeři, koupili si domů víno a sedli si společně do obývacího pokoj. Začali jsme si povídat, až jsme zašli k tématu týkajícího se budoucnosti a dětí. A tam jsme se poprvé neshodli.

Teď ne.

Vždy jsme se spolu na plánech do budoucna shodli, ale v případě dítěte to bylo jiné. Chtěla jsem být matkou do doby, než mi bude 25 let, abych byla pro náročnou výchovu ještě dostatečně akční. David si to však představoval až ve svých 30-35 letech. Dříve rozhodně ne. Po pár hádkách na toto téma jsem se rozhodla, že vezmu věc do svých rukou. Přeci jen, nehody se stávají a prášky někdy nefungují, nebo si je člověk zapomene vzít, no ne?

Začala jsem být v tomto ohledu velmi nedbalá a při milování jsem nechávala Davida, aby vyvrcholil do mě. Když jsem to ale takto praktikovala skoro 4 měsíce po sobě a pokaždé jsem dostala menstruaci, byla jsem opravdu naštvaná. Navíc David zřejmě něco tušil. Začal si totiž dával veliký pozor, aby všechen jeho “genetický materiál” skončil vždy a všechen na mém břiše.

Už to musí vyjít.

Postupem času jsem přestala brát prášky úplně. Kupovala jsem si je dál, aby David začal opět žít ve sladké nevědomosti, ale místo zapíjení jsem je rovnou vyhazovala do odpadu.

Jednoho večera jsem tak opět seděli a popíjeli víno u televize. Začali jsme se spolu mazlit a jelikož byly naše touhy pod vlivem vína znatelně umocněny, doslova jsme ze sebe ztrhali oblečení a na nic jsme nečekali. Tentokrát byl ale konec těchto hrátek jiný. Osobně jsem se o to postarala.

pixabay.com

Šach-mat.

David ztratil svoji ostražitost a já využila situace. Ležela jsem na zádech a on na mě. S nohama omotanýma kolem jeho pasu a rukama kolem jeho trupu jsme se líbali a užívali si svoji bezprostřední blízkost. Bylo to tak intenzivní, že to David vydržel jen 10 minut a začal se odtahovat, aby do mě opět nešla ani jedna kapka. Jenže já jej nenechala.

Podívala jsem se mu do očí, zaryla mu nehty do zad a nohama jej k sobě přitiskla ještě více. I když se snažil bránit, tím co jsem udělala, jsem jej vzrušila ještě více a on tak neměl na vybranou. Ucítila jsem příval tepla a věděla, že mám vyhráno.

Co teď?

Toho večera se mnou už nemluvil. Ráno jsem nachystala snídani do postele a šla vzbudit Davida. Ten už seděl na posteli a čekal. Zeptal se mě, co to mělo znamenat a proč jsem to udělala. Jelikož vypadal velmi ustaraně a naštvaně zároveň, ujistila jsem ho, že se bát nemusí. Ukázala jsem mu prášky, které pravidelně “užívám” a s pohlazením na tváři jsem dodala, že jsem se jen nechala unést.

Jelikož jsem se chtěla nechat překvapit, těhotenský test jsem si koupila až v momentě, kdy jsem nedostala menstruaci. A čekání se vyplatilo. Byla jsem těhotná! Ale co teď? Začalo mě užírat svědomí. Jak to mám říct Davidovi? Co když se se mnou kvůli tomu rozejde? To budu na výchovu sama?

Prozatím si to nechám jako své malé tajemství. Budu se to totiž snažit udělat tak, aby si David nebyl jistý, kdy k početí doopravdy došlo.

Reklama