in

Příběh Viktorie (21): Můj učitel mě našel na OnlyFans. Dává mi známky podle toho, co mu slíbím za fotku.

pixabay.com
Reklama

Viktorie je krásná svobodná studentka, která dělá ve volném čase modeling. Jednou by se však chtěla tomuto věnovat na plno a tak si založila i OnlyFans, kde si vytváří své poněkud odvážnější portfolio a jako bonus z toho má pár korun. Jednoho dne však na ni natrefil její učitel a rozhodl se, že toho začne využívat.

OnlyFans

Studuji střední školu v oboru multimediální tvorby. Pracujeme hodně na počítačích, malujeme, kreslíme, fotíme, prostě cokoli, co si pod pojmem umění představíte. A bylo to právě focení, které mě bavilo vždy ze všeho nejvíce. Rozhodla jsem se proto, že využiji své krásy a získaných vědomostí v oboru a začnu se sama doma ve svém mini ateliéru fotit. A jelikož nepatřím zrovna mezi ty stydlivé kousky, vrhla jsem se do toho rovnou po hlavě a založila si OnlyFans.

Fotky jsem dělala každý den. Ve škole jsem se vždy naučila něčemu novému a doma to hned vyzkoušela, takže moje tvorba rozhodně nebyla nudná, čehož si všiml i můj učitel.

To je on?!

Jednoho dne jsem se přihlásila na OnlyFans s tím, že tam přidám nějakou tu další fotku a čekalo mě nemilé překvapení. Nevím jak se o mém účtu dozvěděl, ale začal mě odebírat můj třídní učitel. “Nevěděl jsem, že jsi takový skrytý talent,” stálo v první zprávě od něj a v ten moment jsem si toho všimla. Nejenom, že mě začal odebírat, ale ještě k tomu si koupil naprosto každou moji zveřejněnou fotku.

Zůstala jsem na to jen nevěřícně zírat. Ano, utratil na mém profilu nemalé peníze, ale pocit, že mě vlastní učitel zná ve spodním prádle, se mi moc nelíbil. Rozhodla jsem se mu proto odepsat takovým způsobem, aby mi dal pokoj a nabil dojmu, že se nejedná o žádný cíleně erotický kontent.

pixabay.com

Výhrůžky?

“Dobrý den pane učiteli. Vás bych tu tedy nečekala a už vůbec ne, že utratíte tolik peněz zrovna na mě. Mám to tu jen tak pro sebe, abych potom měla nějaké to portfolio. Však víte, že bych jednou chtěla být profesionální modelkou,..” napsala jsem mu a doufala, že mu nebude můj profil nadále tak atraktivní. V tom mi ale přišla další zpráva.

“Ano, vím. A věřím, že s trochou více odvahy na to mít i budeš. Neboj se odvázat. Co takhle nějaká speciální fotečka jen pro mě?” odepsal mi a já na to zůstala jen hledět. “Nezlobte se, ale na to se až moc stydím, pane učiteli,” odvětila jsem a doufala, že si uvědomí náš vztah učitel – student. “Tak to se asi do dalšího ročníku nepodíváš. Za fotku v krajkové podprsence bych ale možná změnil názor,” stálo v další zprávě a já hodila s mobilem o postel. Jak si vůbec může dovolit něco takového napsat?!

Změnila jsi názor?

Další den ve škole byl pro mě utrpením. Měli jsme většinu dne jako vyučujícího právě našeho třídní ho učitele, který mi za ten den stihl dát dvě pětky a kdykoliv jsem vykoukla zpoza počítače, abych se podívala co dělá, tak mě sledoval a doslova mě svlékal očima.

Zavibroval mi mobil. Upozornění na OnlyFans, nová zpráva. “Už jsi změnila názor nebo mám přitvrdit? Vědí o tobě tví spolužáci?” napsal mi a já po něm hned mrštila pohledem, který mi opětoval a kousl se i toho do rtu. “Počkám do večera. Překvap mě a třeba budeš mít samé jedničky a třeba se nikdo o tvém OnlyFans nedozví… Třeba.”

Stáhl se mi žaludek a začala jsem panikařit. Co teď mám dělat? Chci projít do dalšího ročníku, nechci aby o mém učtu věděli mí spolužáci, ale ani náhodou nechci posílat nahé fotky svému učiteli! Absolutně nevím, co si mám počít. Proč se rozhodl, že mi bude dělat peklo? To mě tak moc chce vidět nahou?

Reklama