in

Příběh Sáry (36): Exmanžel si našel psychopatku. Přivlastnila si naši dceru.

pixabay.com
Reklama

Sára měla o svém životě krásné ideální představy. Bohužel tomu osud chtěl jinak a tak se její pohádková představa a dokonalé rodině velmi rychle rozplynula. Nejen že partner, kterého si vybrala za muže, nebyl TEN pravý a musela projít rozvodem. Jak se ale má smířit s tím, že si manžel našel psychopatickou partnerku?

Pohádka

S Jakubem jsme se neznali moc dlouho. I přesto jsme si velmi rozuměli a tak se velmi rychle rozhodli spolu žít. Sehnali jsme společné bydlení a velmi krátce na to se i vzali. Tři roky po našem vztahu se nám narodila naše vysněná dcerka Kamilka. Vše vypadalo na ideální budoucnost šťastné rodiny. Žili jsme klasický rodinný život. O víkendech jsme jezdili na výlety a užívali si, jak je dcerka malá.

pixabay.com

Prozření

Netrvalo to ale dlouho. Kamilce byli asi 4 roky, když se Jakub začal chovat divně. Nejdřív to byly jen malé náznaky. Asi únava, říkala jsem si. Jakub byl protivný ihned po tom, co přišel z práce. Doma semnou téměř nemluvil, nebo prohodil jen pár vět. Dlouhou dobu jsem to přehlížela a přisuzovala to jen nějakému období. Jenže jeho hrozné chování se stupňovalo až to přešlo v agresivitu. Vytočilo ho naprosto cokoliv a začal být agresivní jak vůči mě, tak vůči malé Kamilce. A to byl pro mě jasný konec. Nedokázala bych žít s mužem, který se k nám choval tímto způsobem.

Po mnohých dohadech a soudu, jsme se dokázali rozvést. Kamilka byla svěřena do péče mně a Jakuba měla vídat každý druhý víkend. Tato dohoda nám celkem klapala a dokázali jsme fungovat jako rodiče. Já jsem začala žít nový život a po nějaké době jsem si našla i nového partnera. Nechtěla jsem s někým znovu žít, takže jsme se pouze scházeli a jezdili na společné dovolené.

Psychopatka

Jakub si také našel novou přítelkyni. Ta se k němu ihned nastěhovala a došlo tedy i na to, že během víkendů se starala o mou dcerku. S Jakubem jsme se vždy na všem domluvili, ale jakmile si našel tuto slečnu, byl se vším nějaký problém. Největší problém nastal, když jsem potřebovala ohledně hlídání nějakou změnu. To jsem si pak od jeho nové přítelkyně vyslechla mnoho sprostých slov, co si to vlastně dovoluji a různé vydírání, že mi dceru sebere.

Vše se završilo tím, že si tato slečna přivlastnila naši Kamilku. Měla pocit, že může mluvit do rozhodování a že může ovlivnit naše společné dohody. Nutila Jakuba, aby mi zakázal se s dcerou přestěhovat, i přesto, že jeho styk s dcerou by to nijak neovlivnilo. Když se pokusila zabránit mi odjet s dcerou na dovolenou do ciziny a vyhrožovala mi, že nahlásí únos, došla mi trpělivost.

Vše jsem probrala s Jakubem a díky bohu byl rozum silnější než cit a s dotyčnou slečnou psychopatkou se rozešel. Od té doby naše dohody opět fungují bez jediného problému, i když si každý žijeme svůj život.

Reklama