in

Příběh Renaty (39): Z nouze jsem si půjčila manželův notebook. Nyní pochybuji o našem vztahu.

pixabay.com
Reklama

Renata je redaktorka webu, kam denně píše články o světovém dění. Jednoho dne si však všimla, že její věrný notebook se začal divně zasekávat, až se nakonec úplně odmítl zapnout. Přes všechnu snahu byla zoufalá, protože potřebovala pracovat a nezbylo ji tak nic jiného, než si vypůjčit notebook od manžela. Kdyby však věděla, co tam na ni čeká, raději by si toho dne šla koupit hned nový…

Ani ťuk…

Seděla jsem u svého stolu, zírala na černou obrazovku svého notebooku a zuřivě klepala na klávesnici, ale nic se nedělo. Byla to zrovna doba, kdy jsem na webu měla dokončit jeden z těch článků, který by mohl být virální, pokud jej vydáte dříve, než všechny ostatní weby. Jenže ne,.. ani ťuk. Můj notebook to prostě vzdal.

Naštěstí měl doma notebook můj manžel, Poslala jsem mu proto hlasovou zprávu, abych mu vysvětlila svoji situaci a že si potřebuji vypůjčit jeho počítač, tak aby o tom věděl. Přeci jen, nerada si něco beru bez dovolení. Zprávu si ihned poslechnul a odpověděl: “V pohodě, když jej potřebuješ, tak si ho půjči.” Až později mi však došlo, proč mu tato krátká odpověď trvala bez mála 15 minut. On mi ho nechtěl půjčit a měl k tomu důvod…

Práce

S jeho notebookem jsem začala pracovat na webu a všechno bylo v pořádku. Vlastně jsem ten den napsala spoustu opravdu povedených článků, které se ihned chytly a byly mezi čtenáři našeho webu oblíbené. Notebook šlapal jak měl, nic se nesekalo a poslouchala jsem u práce svoji oblíbenou hudbu. Poté jsem si ale omylem záložku s YouTube zavřela a při snaze, najít si ji v historii, jsem zůstala v šoku.

Jelikož jsem ten den navštívila spoustu stránek a můj odkaz na playlist byl někde mezi těmi prvními, sjela jsem v historii vyhledávání na začátek dne. Oči mi ale skoro vyskočily z důlků, když se mi díky tomu naskytl pohled do včerejšího večerního vyhledávání mého manžela.

pixabay.com

Sousedka?

Všechny ty odkazy na stránky pro dospělé a videa s názvy typu “Sexy sousedka”, “Svůdná milf sousedka”, “Sexy žena od vedle” a tak dále. Nechtěla jsem tomu uvěřit, ale bylo to tam.

Zůstala jsem v šoku. Moje první myšlenka byla, že jsem na něco takového upřímně nebyla připravená. Pochybovala jsem o tom, co si o mně Martin vlastně myslí, pokud má takové zájmy. Tohle jsem od něj nikdy nečekala. Zaskočilo mě to.

Upřímně teď nevím, co mám dělat. Při prohledávání historie jsem totiž přišla na to, že se rozhodně nejednalo jen o jednorázové zaujetí tématem, ale že vyhledává vždy jen tuto tématiku sexy sousedky. Tomu všemu navíc vůbec nepomáhá fakt, že naše sousedka je vážně krásná žena s jeho letech. Mám se obávat toho, že jej nepřitahuji a kouká po naší sousedce? Mám si s ním o tom promluvit? Ale co když se na mě naštve? Vím, že jsem tam lézt neměla, ale nehraničí něco takového již s plánováním nevěry?

Reklama