in

Příběh Petry (31): Partner se mnou nechce spát. Nakoukla jsem mu do počítače a zjistila, že má velký problém.

pixabay.com
Reklama

Petra a Šimon spolu žijí již 5 let. Mají společné koníčky, společné přátele a dokonce i plány a očekávání do budoucna. Člověk by až řekl, že se jedná o naprosto bezstarostný pár, který kromě občasných zdravých hádek nemá co trápit. Nebo přesně takto si to myslela alespoň Petra, než zjistila, v jakém maléru její přítel lítá…

Ztráta zájmu.

Už je to pár měsíců, co nám to se Šimonem v posteli tak úplně neklape. Ze začátku jsme si myslela, že je na mě naštvaný z toho důvodu, že se mi nepovedlo domluvit si dovolenou na stejný termín, jako měl on, ale asi po týdnu odmítání jakéhokoli intimního kontaktu mi došlo, že v tom bude něco jiného.

Začala jsem se ho vyptávat, jestli se něco náhodou nestalo, zda mě pořád miluje nebo jestli jsem pro něj stále atraktivní. V ničem z toho však neviděl žádný problém a tvrdil mi, že je všechno v naprosté pořádku a že na to prostě jen nemá kvůli horku náladu. Celé léto jsem tak netlačila na pilu a nechala jej, aby si o mazlení a sex řekl sám, jak bude potřebovat. To jsem ale netušila, že bych náš styk za celé 3 měsíce spočítala na prstech jedné ruky.

Kde je problém?

Když už byl podzim v plném proudu, po horku ani památky a Šimon stále neměl na žádné dovádění ani pomyšlení, vybouchla jsem. Byla jsem tak frustrovaná, až jsme se pohádali a to natolik, že si vzal jen klíče od auta, telefon a odjel. Nevěděla jsem kam a ani na jak dlouho.

Zhroutila jsem se v slzách na pohovku a asi půl hodiny jsem nebyla schopna ničeho jiného, než jen brečet. Asi po hodině samoty a zírání do telefonu, jestli se mi náhodou Šimon neozval, mi sjely oči na jeho počítač. Třeba najdu důvod jeho zdrženlivosti právě tam. Pokud mě podvádí nebo má jinou, určitě tam budou nějaké stopy.

pixabay.com

Tak tohle se děje…

Zapnula jsem jeho počítač a začala s průzkumem. Vím, že prohledávání cizích věci se nedělá a ne, nejsem na to hrdá, ale ve finále jsem velmi ráda, že jsem to udělala. Přišla jsem totiž na to, co se děje. Na žádné ze sociálních sítích ani e-mailu jsem sice nenašla nic zajímavého, ale jeho historie vyhledávání by vystačila na celý román.

Nestačila jsem se divit, že je něco takového vůbec možné, ale očividně je. Každý den Šimon navštívil téměř stovky videí na stránkách pro dospělé. Co mě však překvapilo, tak to nesledoval jen v době, kdy jsem v práci, ale dokonce, i když jsem doma. Chtělo se mi brečet. Je na pornu doslova závislý!

A co teď?

Jak se zdá, celá jeho závislost odstartovala právě v době, kdy měl dovolenou a byl sám doma. Nevím jestli se nudil a hledal si nějakou zábavu, ale jisté je, že ji našel a to v podobě tisíců videí, které od té doby již stihl zhlédnout.

Jsem z toho špatná. Nevím, jestli mám s ním o jeho problému mluvit a přiznat se k tomu, že jsem mu projela historii a vím o jeho závislosti, nebo raději dělat že nic. Mám z toho špatný pocit a i když bych to dělat neměla, dávám si to celé za vinu. Kdybych si vzala dovolenou v ten stejný termín, třeba by se nic z toho nestalo,..

Reklama