in

Příběh Jiřiny (27 let): Konečně jsme s přítelem zažili trojku. Co se stalo pak, nikdo nečekal!

pixabay.com
Reklama

Jiřina s přítelem Kamilem spolu chodí dva roky. Poznali se přes internet a jejich vztah postupoval velmi pomalu. Dlouho se neodvážili probírat svoje postelové fantazie, až se Kamil před pár týdny konečně odhodlal a svěřil se Jiřině, že by rád zažil trojku. Jiřina nad tím nějakou dobu přemýšlela, moc se jí do toho nechtělo. Nakonec ale souhlasila a všechno se tím obrátilo vzhůru nohama.

S Kamilem jsem hrozně spokojená, je to můj první vážný vztah. Vlastně jsem ani nikoho hledat nechtěla, ale přátelé mě ukecali, abych si založila seznamku a aspoň to zkusila. Do té doby jsem měla jen pár krátkých známostí, které mě moc nebavili. Když jsem poznala Kamila, všechno bylo fajn, rozuměli jsme si a já si uměla představit, že spolu strávíme zbytek života.

V posteli nám to sice klapalo, ale nikdy to nebylo takové, jak jsem to čekala z knih nebo filmů. Všichni mi říkali, že to je naprosto normální pocit, a že nemůžu mít příliš vysoké nároky.  To mě utvrdilo v tom, že je všechno v pořádku. Časem jsme začali být trochu odvážnější a probrali své divoké fantazie. Když se Kamil přiznal, že by rád přizval k nám do postele další slečnu, přišlo mi to šílené, nikdy jsem o něčem takovém nepřemýšlela. Řekla jsem si ale proč ne.

Sny by se měly plnit!

Bavili jsme se o tom s několika kamarády a jeden z nich nás seznámil se Zitou. Hned při prvním setkání mi přišla krásná a milá, domluvili jsme si tedy schůzku. Všechno klapalo jak mělo, skvěle jsme se bavili a nakonec jsme všichni skončili v posteli. Bylo to kouzelné, jako z nějakého erotického románu. S ní bylo všechno intenzivnější, vášnivější, romantičtější. Ještě nikdy jsem se tak necítila. Celý další den jsem byla jako v transu. Všichni jsme se shodli, že si to musíme zopakovat.

pixabay.com

Začali jsme spolu všichni spát pravidelně a trávili spolu veškerý volný čas. Věděla jsem, že už to dávno překročilo nějaké to experimentování ale zastavit jsem to nechtěla. Konečně jsem cítila všechno, co mi předtím chybělo. Náš vztah s Kamilem se úplně změnil, byli jsme jako zamilovaní teenageři a naše milování bylo vášnivější než kdy jindy. Měla jsem strach z toho, že to jednou skončí, a my se zase vrátíme k tomu, jak to vypadalo před Zitou. I na Kamilovi jsem viděla, že je nesvůj. Konečně přišel čas si o tom všem promluvit.

Jsou tři dav?

Kamil se mi smutně svěřil, že je do Zity zamilovaný, a že neví, co si má počít, jelikož mě miluje taky. Srdce mi poskočilo. Nejdřív jsem byla zděšená a myslela jsem si, že pohádka je u konce. Pak mi ale došlo, že to cítím stejně. Řekla jsem Kamilovi, že jsem se zamilovala taky. Shodli jsme se, že Zita nás perfektně doplňuje a bez ní už bychom šťastní nebyli. Naštětí to cítila stejně a rozhodli jsme se žít všichni spolu. Je to sice nezvyklé, ale jsme takhle spokojení a neměnili bychom!

Reklama