in

Jaké to je, když vás spolkne velryba? Tento muž to zažil!

youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, pamatujete si na své dětství, kdy vám rodiče vyprávěli pohádku o Pinocchiovi? Dřevěné loutce, která pod rukama řezbáře ožila, vydala se za dobrodružstvím a spolkla ji velryba? Ano, věříme že jako dítěti vám to mohlo připadat jako hotový horor, ale jak se zdá, i v realitě se takovéto věci dějí!

Možná to zní šíleně, ale tento příběh se opravdu stal. Muž, který se v jednu chvíli potápěl v oceánu, se najednou ocitl ve tmě a uvědomil si, že jej právě spolkla velryba.

Událost se stala nedaleko pobřeží amerického státu Massachusetts, kdy byl potápěč humrů Michael Packard doslova vyplivnut kolosálním mořským tvorem. Potápěl se hluboko, jen pár metrů od mořského dna, když v tom se to stalo.

“Najednou jsem ucítil ten obrovský tlak a další věc, že je úplné černo,” vysvětloval, protože si původně myslel, že ho sežral žralok. “Cítil jsem, že se hýbu, a cítil jsem, jak velryba svírá svaly ve své tlamě.”

Myslel si, že neexistuje žádný způsob, jak se odtud dostat a byl přesvědčen, že je mrtvý. Byl ve velrybí tlamě asi půl minuty, než byl doslova vymrštěn zpět na světlo, protože velryba doplavala na hladinu a prostě ho vyplivla.

Nakonec muž utrpěl jen pár modřin a ještě ten den z nemocnice odešel domů. Věříme ale, že na tento zážitek rozhodně jen tak nezapomene. A co na tento příběh říkáte vy? Dokážete si něco takového představit?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama