in

Populární streamer v nemocnici! Fanoušci se modlí za jeho uzdravení.

youtube.com youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, pokud se pohybujete na YouTube a sledujete celosvětové dění, určitě jste zaregistrovali zprávu o tom, že se známý YouTuber a streamer iShowSpeed momentálně vyskytuje v nemocnici. Co se mu stalo? A jak to sním vypadá do budoucna? Na to se společně podíváme v dnešním článku.

Teprve 18 letý americký mladík, streamer a YouTuber Darren Watkins Jr., kterého všichni známe spíše pod přezdívkou iShowSpeed, na tom není zdravotně vůbec dobře. Vlastně by se dalo říci, že se jeho život proměnil ze snu v totální noční můru.

Nedávno po tom, co žil svůj sen v Japonsku a jako obří fanoušek her FIFA a milovník fotbalu se setkal osobně s Neymarem či dokonce vysněným Ronaldem, se nyní bojí o svůj život a jeho fanoušci se modlí za jeho uzdravení.

“Ahoj všichni, rychlý update, protože nevím, co se se mnou děje, právě teď půjdu na operaci,” říká ve videu ze sanitky, které nečekaně sdílí se svými fanoušky a během dvou dní nasbíralo již 4,3 milionů zhlédnutí. “Oči se mi nafukují. Je to jako bodnutí, jako by mi někdo bodal do oka nožem, bum, bum, bum, bum,” popisuje bolest, kterou si prochází.

„Opravdu chci jít domů a streamovat pro vás všechny. Jít domů, hrát Fortnite, hrát Fifu 24, chci jít domů streamovat, ale nevím, jak dlouho tu budu. Mohou si mě tu nechat měsíce, týdny, dny nebo roky, když budou chtít,“ pokračoval v popisování svého stavu v druhém videu, které bylo ke konci velmi emotivní. “Miluji vás všechny, modlete se za mě prosím, nikdy jsem nic takového nezažil,” líčí streamer svoji bolest, až neudrží slzy.

Podle dostupných informací se mladý streamer potýká s nemocí zvanou Clusterova bolest hlavy. Jendá se o nemoc, kterou mnoho lidí popisuje také jako nejsmrtelnější bolest hlavy. Jedinec nemůže téměř spát, nemůže skoro jíst, vlstaně díky bolesti nemůže dělat nic.

Clusterovy bolesti hlavy popisované jako nesnesitelné záchvaty bolesti na jedné straně hlavy nebo okolo oka. Může jimi z nenadání začít trpět každý z nás, ale jsou vzácné. Příčina této nečekané nemoci není známá stejně jako její stoprocentní léčba. Existují pouze léčebné postupy, jak bolesti zmírnit.

Doufáme, že již brzy se streamer dostane domů a bude jeho stav lepší. Něco takového totiž člověk opravdu nečeká. Sklízí neskutečnou vlnu podpory od svých fanoušků a to pod každým jeho videem z nemocnice. Snad budou modlidby vyslyšeny.

Tématem jsme se inspirovali na dailymail.co.uk

Reklama