in

Poprvé matkou! Olga Lounová porodila.

instagram.com
Reklama

Zpěvačka Olga Lounová porodila své první miminko. Krásnou holčičkou se pochlubila na sociálních sítích. S partnerem Janem Kreglem dali dcerce netradiční jméno.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Lounová (@olgalounova)

“Zazněla pro mě ta nejkrásnější árie na světě a to z Tvých maličkých úst. Vítej Arianne. Vítej do našich srdcí, kam jsi patřila odjakživa. Vítej do rodiny”. Takto přivítala svoji holčičku s krásným jménem Arianne pyšná maminka na svém Isntagramovém profilu.

Příspěvek, na kterém je Olga s partnerem a tatínkem malé Arianne pokračoval dojemnou zprávou. “Nemohla jsem se dočkat, až Tě budu držet v náručí a přesto mi došla slova, když se tak stalo. Jsi zázrakem, darem a nekonečnou láskou. Ty moje holčičko milovaná, udělala jsi mě maminkou a já si jen přeju, ať jsi ta nejšťastnější bytost ve Vesmíru. A tatínek Ti přeje, ať si tu jízdu pořádně užiješ, protože jestli budeš jen trochu po mamince, tak se nudit nebudeš.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Lounová (@olgalounova)

Dále dodala zpěvačka porodní váhu a míru. Malá Arianne se narodila s krásnými 3 160g a 50 cm. Své těhotenství oznámila Olga koncem srpna vydáním videoklipu Patříme k sobě. Během těhotenství Olga Lounová pózovala pro časopis playboy, což vyvolalo velkou vlnu kritiky.

V dalším svém příspěvku, kde se maminka opět pyšní svou dcerkou, uvedla poděkování všem gratulacím. Popřála také maminkám a tatínkům hodně zdraví. “Prosím média, aby ctila tuhle překrásnou událost a dopřála naší rodince tuhle realitu v klidu a pozitivně naladěnou. Je to velmi hluboké a citlivé období, které se musí opečovávat. Děkuji mnohokrát. Děkuju i za dárky všem přátelům, které se teď budou hodit,” zakončila zpěvačka příspěvek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Lounová (@olgalounova)

K narození miminka zpěvačce i jejímu partnerovi velmi gratulujeme a přejeme celé rodince hlavně hodně zdraví.

Inspirovali jsme se na idnes.cz

Reklama