in

Agáta Hanychová porodila Soukupovi dceru!

instagram.com
Reklama

Je to již nějakou dobu, co jsme se dozvěděli, že Agáta Hanychová čeká miminko se svým nynějším partnerem Jaromírem Soukupem. I přesto, že ze začátku mnoho fanoušků nedávalo tomuto páru šanci, prozatím partneři drží spolu. Po velikonocích také přišla radostná zpráva. Agáta již porodila. Zdá se, že poměrně narychlo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Dopoledne, když dávala Agáta na své stories na Instagramovém profilu video z monitoru, jí jistě přišlo mnoho dotazů, zda už se miminko dere na svět. Informaci ale hned v dalším stories vyvrátila s tím, že na monitor se chodí pouze na kontrolu a zatím se porod nekoná. Nakonec přidala ještě pár dalších snímků s propagací CBD bonbónů a také s informací, že se chystá na výlet. Najednou z ničeho nic, se ale na jejím i na Jaromírově profilu objevila jasná informace. Miminko se narodilo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Agáta vypadala ihned po porodu velmi energicky, ale Jaromíra porod evidentně dost zmohl. K oznámení o narození dcerky mimo jiné uvedl: “Moje holky. Jsou úžasné a božské.”  Postupně Agáta přidává fotografie i videa, kde velmi často zmiňuje, že je škoda, že to nezvládli vysílat živě. Nicméně pro soukromí miminka i tatínka je to nejspíš skvělá volba. Jsou jistě situace, při kterých by rodina měla být v soukromí a ne vše prozradit sociálním sítím.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Holčičku novopečení rodiče pojmenovali Rozárie Soukupová. Nicméně datum narození rafinovaně schovali. Je tedy otázkou, zda se holčička narodila v nějaké rychlosti, nebo zda měla Agáta vše připravené a videa předtočená, aby měla při porodu dostatek soukromí, na což by měla jistě plné právo. Možná že v některých dalších videích nám tuto skutečnost oznámí. Nicméně tak či tak, jsou pravděpodobně obě holky zdravé a to je nejdůležitější. Oběma rodičům k narození miminka gratulujeme.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Reklama