in

Kristýna Hrušínská alias Vanda z Ulice porodila!

instagram.com
Reklama

Těhotenství Kristýny Hrušínské je již dlouho známá informace. Diváci ji znají především jako Vandu z ulice. Se svým manželem Matějem Balcarem se stali dvojnásobnými rodiči. Narodil se jim druhý chlapeček a jméno pro něj vybral první syn Vojta.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristýna Hrušínská (@hrusinska)

V posledních dnech těhotenství jistě nikoho nepřekvapí, že byla budoucím maminka vyčerpanější než obvykle bývá. Jméno novorozence až do poslední chvíle maminka neprozradila. Jsou v tomto ohledu s Matějem velmi konzervativní. Narození druhého syna oznámila herečka prostřednictvím svého Instagramového profilu 15.12. v odpoledních hodinách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristýna Hrušínská (@hrusinska)

První syn Vojta vybral pro brášku jméno Jakub. To také napsala do příspěvku pyšná maminka. Více se nerozepisovala.  Ze seriálu Ulice odešla na mateřskou dovolenou již v listopadu. Nicméně v seriálu se na ni můžeme těšit i v příštím roce, vzhledem k tomu, že se díly předtáčejí dopředu. Linku Vandy a Luďka čeká ještě mnoho vypjatých a zajímavých situací. Jakým směrem se děj bude obírat? Rozhovor jak se Kristýna loučila s ulicí si můžete pustit zde.

Pyšným rodičům k narození miminka gratulujeme a přejeme především hodně zdraví.

Inspirovali jsme se na nova.cz

Reklama