in

Holka nebo kluk? Zpěvák Voxel má 3. dítě!

instagram.com
Reklama

Václav Lebeda alias Voxel má se svou krásnou ženou Marii Lebedovou dalšího potomka. Se svou manželkou jsou spolu deset let. Doteď měli dva syny Václava (8 let) a Jozua (4 roky). Aktuálně rozšířila jejich partu první holčička a dali jí nádherné jméno Malène aneb Malenka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený VOXEL & Spol. (@voxelofficial)

Václav se se svou ženou ještě minulý rok chlubili polyamorním vztahem. Nedávno však své vztahy s jinými partnery ukončili a rozšířili svoji rodinu jiným způsobem. Svoje těhotenství oznámili letos v listopadu videoklipem Vánoce přicházejí, který spolu také nazpívali.

Narození dcerky oznámil na svém Instagramovém profilu. “Je tu teprve pár dnů a už nám mění život, ostatně jako oba naši úžasní synečci Vašík a Jozua. Maminka Maruška to vše krásně zvládla. Jsi úžasná, lásko.. Miluju vás všechny. Měli jsme i velké štěstí na úžasné lidi v porodnici Kroměříž, opravdu jsme ještě nikdy nezažili tak srdečný, laskavý přístup všech okolo – doktorů, sestřiček. Moc vám děkujeme, že jste nám pomohli k zažití toho nejkrásnějšího porodu, co jsme zažili (a já mohl být poprvé u toho!). A ještě jeden speciální dík panu primáři Vaculovi – kéž by byli ve zdravotnictví všichni takoví, jako jste vy! Jste borec. Laskavý a odvážný. Jdeme si užívat ty krásné momenty. Děkujeme za všechna ta milá slova, kterými nás zahrnujete.” Napsal u svého příspěvku Voxel.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený VOXEL & Spol. (@voxelofficial)

K narození jeho dcerky mu mimo jiné pogratulovali kolegové z branže jako např. Pokáč, nebo skupiny Jelen či Čechomor. Rodičům k narození dcerky i my moc gratulujeme a přejeme celé rodině hlavně hodně zdraví a spokojené prožití Vánočních svátků.

Inspirovali jsme se na idnes.cz

Reklama