in

OnlyFans modelka hledá partnera? Odpovězte na kvíz a bude vaše!

instagram.com instagram.com
Reklama

Jak všichni víme, láska je opravdu složitá a nevyzpytatelná emoce. Nejenom že nikdy nevíte, do koho se zamilujete vy sami, ale ani nevíte to, kdo se zamiluje do vás. Navíc, pokud patříte mezi bohaté a krásné, o to těžší to celé máte. Nebo snad ne a postačí vám jen obyčejný kvíz?

Dámy a pánové, čtete dobře a v nadpisu jsme opravdu chybu neudělali. Mladá OnlyFans tvůrkyně obsahu Laurine se jen rozhodla, že si obstará partnera poněkud netradičním způsobem a zajistí si, aby na rande šla opravdu jen s takovým mužem, který by splňoval její požadavky.

Sepsala proto neobvyklý kvíz, který slouží jako jakýsi “před-pohovor”, aby si možné uchazeče proklepla a zjistila, na kolik procent jsou s její vizí ideálního partnera kompatibilní. Odkaz na něj zveřejnila své sociální síti Twitter a se slovy “Nemohla jsem najít ideálního kluka, tak jsem udělala obří kvíz. Hodně štěstí,” šla se svojí kůží na trh.

Jestli si myslíte, že je to poněkud riskantní způsob, jak natrefit na “lásku svého života”, po této informaci zřejmě změníte názor. Právě tato modelka je totiž tou, která doslova a do písmene nechala rozhodovat své sledující o každém kroku jejího života.

Zda se jí tento krok vyplatil v rovině osobní, se zřejmě jen tak nedozvíme. V rovině profesní však šlo o velmi chytrý krok, díky kterému se dostala do 0,4 procenta nejlepších tvůrců na OnlyFans.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Live with Laurie ツ (@lauriefvr)

“Neodpovídám na zprávy na Instagramu, i na Tinderu mi chodí naprosto stejné vzkazy a na večírcích odháním hloupé kluky…stejné, kteří mě ignorovaly na střední škole. V době dospívání jsem tak patřila mezi stydlivé geeky. Nemohla jsem najít kluka, který by mě naplňoval nebo by mi rozuměl. Tak jsem se rozhodla pustit do tohoto šíleného experimentu,” vysvětlila Laurie, která si po vyplnění a odeslání kvízu, má v plánu přečíst všechny odpovědi a udělám výběr potenciálních nápadníků, která bude následně informovat.

I když nikoho o dalším kroku jejího šíleného experimentu prozatím neinformovala, jsme popravdě velmi zvědaví, jak se s celým tímto nápadem vypořádá. Věříme totiž, že bude mít doslova tisíce nápadníků, jejichž kvízy bude muset projít a poté vybrat tu nejméně možnou a nejvíce odpovídající skupinu.

A co si o jejím nápadu myslíte vy? 

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama