in

Objeví se Vémola v Clash Of The Stars?

Karlos Vémola vs. Koleso?
instagram.com instagram.com
Reklama

Již tuto sobotu nás čeká třetí galavečer dlouho očekáváné akce Clash of the Stars a na start čekají tisíce až desetitisíce fanoušků. K možné účasti v dalších vstupech se vyjádřil i samotný Karlos Vémola, který si z toho ve své Show udělal trochu srandu.

Legendární český bojovník Karlos Vémola si neodpustil při své nedávné Karlos Show vtípky na účet společnosti Clash of the Stars. Do svého pořadu si pozval pár hostů, se kterými řešil všemožné věci, konkrétně věci kolem bojů, boxování a samotného MMA. Společně se dostali až k velmi diskutovanému tématu a tím není nic jiného než výše zmiňované Clash of the Stars.

Nejhorší na tom je, že já jsem v tom gymu, kde jsou semnou borci jako Martínek, Kozma a další a ti na to prostě čumí před tréninkem. Čumí na to Clash of the Stars a komentují Kolesa a jeho polštářovou bitvu. Vy se sice smějete, ale ty lidi to regulérně baví. Jejich tiskovku jsem niky neviděl, ale v důchodu mám o zábavu postaráno. Až budu v důchodu, Vémola vs. Koleso, co vy na to? To by byl hit. Když už jsem mohl jít s disko zápasníkem Marpem, tak proč ne s Kolesem,” neodpustil si zavtipkovat při výstupu na jeho show Karlos.

Karlos nám tedy prozradil, že mimo Kozmy se na tuto akci kouká například také Michal Martínek, což je bývalý šampion Oktagonu a bojovník KSW. Ačkoliv by v minulosti nikoho nenapadlo, že by se člověk jako Vémola vůbec mohl ukázat na akci jako je Clash of the Stars, nicméně scénář, který sám popisoval jako vtipný, by rozhodně trhal rekordy ve sledovanosti.

“Když chce být někdo slavný, nesejde mu na tom, jakou cestou se k tomu dostane,” okomentoval jeden z jeho hostů (konkrétně Pavla Kladivová) situaci ohledně účastníků na této akci. Dle jejich slov je účast v Clash of the Stars podmíněna slávou a penězi, které z toho všichni zápasníci dostanou.

Inspirováno z mmashorties.cz

Reklama