in

Novou posilou pro Clash of the Stars je známý alfa samec! V minulosti vyzval například Brichtu

instagram.com
Reklama

Organizace Clash of the Stars po odhalení zápasníků na nadcházející osmý galavečer překvapila spoustu diváků poté, co se na pódiu objevil známý český kontroverzní streamer Novby. Ještě více byli lidé překvapení z jeho soupeře, kterým je Standa Lukeš. Tento herec a známý “lovec” celebrit se s ním utká podle pravidel MMA už v červnu. 

Influencer Standa Lukeš je v současné době novou posilou bojovníků v organizace Clash of the Stars a v jeho prvním zápase se utká s kontroverzním streamerem Novbym, který má za sebou nemálo incidentů. Lukeš před nějakým časem informoval své sledující o tom, že začíná s tréninkem MMA a že by se mohl utkat s někým na následujících galavečerech Clashe. Vzhledem k tomu, že Lukeš rád na svých Instagramových příbězích vtipkuje, nikdo ho nebral příliš vážně.

Z poslední tiskové konference však už víme, že Standa Lukeš na svých stories opravdu nelhal. Lukeše si spoustu lidí spojuje také s filmem od Řezníka s názvem Párty Harder, na plátně tohoto filmu se totiž objevil na celé 3 sekundy. V minulosti už vyzýval kdejakou hvězdu na souboj, mezi těmi, koho vyzýval, byly například Karlos Vémla nebo Leo Brichta.

V kauze Riky Fane a Karlose Vémoly jsem se zastal Riky, protože na rozdíl od něj nic neriskovala, vzhledem k tomu, že byl ženatý a měl rodinu. Tak jsem od něho dostal odpověď, že když se nepřestanu s*át do cizích záležitostí, tak mě osobně vyzve do OKTAGONU. V ČR jsem asi jediný pro něj důstojný soupeř, že by mě vyzval osobně,” psal Lukeš na svém Instagramovém profile.

V době, kdy byl v O2 Aréně UFC galavečer, který jsem sledoval celý, mi od nich přišel email s nabídkou stát se jedním z nejlepších bojovníků světa. Emailovou adresu jsem si ověřil a byla opravdu pravá. Tak jsem jim odpověděl, že děkuji moc za nabídku, ale že si nevěřím na to, abych mohl být nejlepším bojovníkem na světě,” pokračoval Standa v příbězích.

Reklama