in

Karlos Vémola si vzal na trénink šest účastníků Clash Of The Stars. Kdo z nich byl nejlepší?

Karlos Vémola
instagram.com
Reklama

Karlos Vémola si do svého Vémolalandu pozval bojovníky z Clash of the Stars. Jak si účastníci s jeho vražedným tréninkem poradili? Skupina složená ze tří slovenských účastníků byla lepší, Nathan pořádně máknul.

V pořadí již čtvrtý galavečer soubojů populárních osobností na internetu a sociálních sítích pod organizací Clash of the Stars se blíží a fanoušci už se nemůžou dočkat. Šest účastníků nadcházejícího galavečera přijalo výzvu a šlo do tréninku, který pořádá samotný Karlos Vémola u něho doma. Dobrej, vítám vás ve Vémolalandu. Sem se chodí makat, jdeme na to,” řekl na úvod Vémola.

První trojice byla skupina z Česka – Kryštof Novák, Kristal Shine, Denisa Ryndová. Prvním tréninkem na ztrátu prvního dechu prošli všichni bojovníci a mohlo se přejít na další. Vémola se se svými svěřenci vůbec nepáral a přiřazoval tento trénink k opravdovému boji, ve kterém se taktéž nesmí polevit za žádnou cenu.

“Zase tě soupeř knockoutoval. Ty můžeš zpomalit, ale nesmíš to vzdát! Ty vo*e Denisa jich udělala o patnáct víc než ty, co ti je Kryštofe? Práce se svojí vlastní váhou ti dělá problém. Tohle není dřep, tohle je nějaký paskvil. V posledním kole tě Denisa porazila,” motivoval Karlos všechny přítomné svěřence. Zmínil také, že máknout by měli nejen kvůli sobě, ale také kvůli divákům, kteří jim věří a vsadili si na ně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

První trojice se rozloučila, dostala výsledky svých snažení a mohla nastoupit trojice druhá. Tentokrát slovenské seskupení – Inked Dory, Karina Pedro a Christian Nathan. Podobně jako první skupina si i tato vyzkoušela různé silové cviky, cviky na dýchání a Karlos jim dal opět pořádně do těla. “Na climberu moje paní ještě nebyla, byla jenom v ložnici. Říkala, že tři minuty nejsou nic moc, tak jsem ji řekl ať si jde zkusit tady climber a uvidí, jak jsou tři minuty dlouhá doba,” vtipkoval při tréninku Karlos.

Ačkoliv slovenská skupina byla více vyřízená, Nathan je v posledním kole potahal a tím zachránil celou soutěž, protože díky tomu, že se nevzdal a makal až do konce byla, co se časů týče, právě jejich skupina lepší. Závěrem popřál Karlos všem účastníkům hodně štěstí a hlavně pevné nervy.

Inspirovali jsme se z: antiyoutuber.cz

Reklama