in

Nerd a fitnessáci? Geniální spojení EvilBendera47 a nabušených sportovců!

instagram.com
Reklama

Ten, kdo se pohybuje již nějakou delší dobu na internetu, rozhodně zaslechl jméno EvilBender47. Tento, můžeme říci, “Dědeček YouTube”, který na této platformě působí již přes 11 let, má na svém kontě virální milionová videa. Některé z těchto videí jste možná viděli i vy sami, i přes to nás jeho obličej baví i na jiných kanálech, než na jeho vlastním… Pojďme se nyní podívat na geniální tah… A to spojení tohoto člověka s tzv. “fitnessáky”.

Pojďme si všechno uvést na pravou míru. EvilBender47, vlastním jménem Petr Bruner, je třicetiletý YouTuber, který miluje hraní počítačových her. Od toho se ale bohužel odvíjí jeho životní styl, který pro některé erudované lidi v oblasti výživového poradenství není jedním z těch nejlepších. Sladké pití, brambůrky a žádný pohyb. Když si spojíme všechny tyto věci, to jest životní styl a jeho známá tvář, pak už stačí jen jedna “chytrá hlavička” a bude z toho opravdu pecka.

Ta “chytrá hlavička” byl v tomto případě muž jménem Pavlis Vacek. Možná jej znáte z kanálu SWAGLIFT, na kterém se již přes 6 let podílí na jeho chodu. Tento muž oslovil Bendera a jeho dalšího kamaráda, na YouTube známý jako Anabolic Horse, vlastním jménem Jan Krasinský, zda-li by spolu nezačali točit vtipná videa.

Spojení se uskutečnilo. Vznikla milionová videa jako například video s názvem: Co má NERD v LEDNICI / Tohle nejezte… Jistě chápete genialitu tohoto videa. Anabolic Horse, úspěšný sportovec, a na druhé straně hráč, kterému životní styl opravdu nic neříká… Tohle video má k dnešnímu datu 17.2.2022 1,93 milionů zhlédnutí. Existují ale i úspěšnější videa. Vezměme si video: Kdo sní NEJPÁLIVĚJŠÍ jídlo? / Mystery food 2. Video má 2,5 milionů zhlédnutí, ale to nejdůležitější na něm je to, že se v něm objevují i další lidé, konkrétně další fitnessáci. Tímto se dostáváme k dalšímu skvělému projektu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Brunner (@petr_brunner)

Bender a Horse nejsou jediní, kdo patří do této “skupiny”. Postupně se přidali další. Fitnessáci Jakub Enžl, známý taktéž jako dvaadvacetiletý introvert, Tady Jánko, fitnessák, který je v poslední době známý díky svým názorům na sociální sítě a sympatická slečna Sabina Doležalová, která tuto pětici krásně doplňuje svým šarmem. Takto vznikl projekt s názvem Fantastický podcast. Právě tam se tito lidé sejdou a rozebírají různá témata. Poměrně nový projekt, ale velice úspěšný. Obzvlášť zajímavý byl druhý díl, kde se řešily názory ohledně sociálních sítí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Brunner (@petr_brunner)

Myslíme si, že podobné spojení na českém internetu snad nikdy nevzniklo. Nejlepší na tom je to, že celý projekt je relativně mladý a my se můžeme těšit na další a další šílenosti, které nám tato parta naskytne.

Reklama