in

Nejvyhrocenější zápas Clash Of The Stars skončil v prvním kole! Zničil Fayne nenáviděného Tadeáše?

Fayne vs. Tadeáš Veselý
instagram.com
Reklama

Ačkoliv byl tento zápas ten nejočekávanější tak skončil dřív, než začal. Fayne se do zápasu opřel se vší zlostí, kterou vůči Tadeášovi v sobě držel a to sem u nakonec vyplatilo. Tadeáš neměl žádnou šanci a fanoušci skákali radostí

Nejočekávanější zápas čtvrtého galavečera Clash of the Stars má svého vítěze. Po velice vyhrocených rozhovorech a tiskovkách si to FayneTadeáš Veselý konečně rozdali přímo v kleci. Fayne měl obrovskou fanouškovskou základnu, která byla vytvořena hlavně kvůli Tadeášovému nepochopitelnému chování, které předvedl v rozhovorech před zápasem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

Pro všechna očekávání a přání několika fanoušků si nakonec Fayne pro výhru došel. Zápas netrval déle než jedno kolo a Fayne mohl slavit výhru na technické KO, kdy se jeho soupeř takřka vzdal. V zápasu bylo vidět, že Fayne byl opravdu připravený a hlavně hladový po výhře, jelikož mu Tadeáš pil krev už delší dobu.

Na tomto galavečeru se oproti minulému role obrátily. Zatímco minule Tadeáš proti Snejksovi vyhrál, momentálně si připisuje již druhou prohru a jeho skóre je tak 1 výhra a 2 prohry. Naopak Fayne svůj minulý zápas proti Senseyovi prohrál a momentálně tedy slaví svoji první výhru v Clash of the Stars.

Tadeáš ke konci přiznal, že se svým zraněním bude muset do nemocnice. Jestli je to však pravdivá informace nikdo neví, protože Tadeáš je známý svým lhaním a nehezkým chováním vůči ostatním. Je tedy dost pravděpodobné, že se pouze snaží sbírá soucit.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama