in

NÁŘEZ! 10+ tvrdých PRAVIDEL, které musí každý člen rodiny Kardashian-Jenner DODRŽOVAT, jestli chce být slavný…

instagram.com
Reklama

Poprvé zaznělo jméno Kardashian v roce 2006, kdy se na internet dostalo intimní video Kim. O rok později, s využitím skandální popularity její dcery, uspořádala Chris Kardashian, matka rodiny, reality show. O 14 let později show stále běží a rodina Kardashian-Jenner se stala jednou z nejvlivnějších na světě. Avšak slávu nemají jen tak zadarmo, jak by se mohlo zdát: všichni jsou povinni dodržovat přísná pravidla. A tady je máte!

1. Natáčení až 12 hodin denně!

Všichni účastníci show musí natáčet 10-12 hodin denně, což může být docela únavné. Kamery jsou dokonce instalovány na stropě v domě Chris a v záběru je téměř vždy alespoň jeden člen z rodiny Kardashian-Jenner.

2. Dohoda o mlčenlivosti.

Každý, kdo vstoupí do domu, podepisuje dohodu o mlčenlivosti. Přímo v sídle Kris Jennerové leží u vchodu hromada prázdných nachystaných dokumentů.

3. Slovo babička je zakázáno.

Chris je 64 let a nepřeje si být nazývána babičkou. Řekla, dříve jí tohle slovo nevadilo, ale později si to rozmyslela a zakázala to všem svým 10 vnoučatům.

4. Chris dostane 10% ze všech obchodů svých dcer. Jen v roce 2018 získal Chris jako manažerka Kylie 17 milionů dolarů.

5. Není osvětlení jako osvětlení.

Chrisininým dalším pravidlem je pořizovat fotografie a videa pouze v jasném světle. Zajišťuje tak, aby bylo používání jen určité osvětlení, které je pro její vzhled nejpříznivější.

Reklama

6. Vždy dokonalé!

Všichni ostatní také musí vypadat dokonale. Stylisté každý den přicházejí k účastníkům rodinné show, aby jim udělali make-up a účesy. Chris to trvá jen hodinu, Kim dvě hodiny. I ostatní členové rodiny by měli být vždy plně připraveni. Rob Kardashian řekl, že Khloe musela na naléhání své matky dokonce užívat pilulky na hubnutí.

7. Žádní paparazzi!

Paparazzi nejsou přátelé – Kardashian-Jenner se tohoto principu drží. Nepózují, neusmívají se a ani nemluví s fotografy.

8. Důležitost manikúry.

Chris nechala svým dcerám každý týden dělat novou manikúru tak, že pozvala odborníka přímo do svého domu. V roce 2017 Kendall připustila, že nyní si nechává dělat manikúru pouze před událostmi a natáčením. Kylie však poslouchá rady své matky a každých 7 dní si opravdu nechává dělat nové nehty.

View this post on Instagram

couldn’t decide ????????

A post shared by Kylie ???? (@kyliejenner) on

9. Ani hackeři si na ně nepřijdou.

Bezpečnost je pro ně na prvním místě. Členové rodiny používají na všech svých zařízeních všemožná ověření identity, včetně skenování sítnice oka.

10. Neznámé bydliště.

Musí skrýt své bydliště. Natáčení probíhá ve skutečných domovech členů rodiny, avšak nikdy neukazují své domovy z venku, ať už v pořadu nebo na Instagramu. Pravda byla odhalena poté, co bylo sídlo, kde se show konala, uvedeno do prodeje. Kim potvrdila, že rodina z bezpečnostních důvodů nikdy neukáže své skutečné domy.

11. Kdy jde a kdy nejde o reklamu?

U příspěvků na Instagramu je povinné dodržování formálních nuancí. Sestry tedy označují všechny komerční fotografie, aby předplatitelé věděli, že se jedná o reklamu. V opačném případě mohou fanoušci získat nesprávný názor, že hvězdy tento produkt jednoduše upřednostňují, přitom ve skutečnosti za příspěvek dostali velmi dobře zaplaceno.

View this post on Instagram

cookin’ up positivi-tea

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

12. Na pláž jedině, když nesvítí?

Když slunce jasně svítí, nemohou se opalovat. A nejde jen o strach ze stárnutí. Kim připustila, že jasné světlo zdůrazní všechny nepravidelnosti pokožky a celulitidu, což zachytí všudypřítomní paparazzi. Takže chodí na pláže večer nebo v oblačném počasí.

13. Oblečení se svolením!

Život nejslavnější Kardashianky Kim je také plný pravidel a zákazů, avšak ze strany jejího manžela. Kanye sleduje šatník své manželky a on má poslední slovo v tom, co si obleče.

14. Žádní jiní muži.

Kim také nesmí mluvit s bodyguardy. Pokud poruší pravidlo, její manžel Kanye by  stráž propustil. Přinejmenším to tvrdí bývalý osobní strážce rodiny.

Některá pravidla jsou celkem mazec. Vám by se to líbilo, být neustále na kamerách a v pozoru, abyste vypadali dokonale za každé situace? Podle nás to musí být neskutečný nátlak na lidskou psychiku a ne každý by tohle ustál. Tady vidíte, že tu jejich velkou slávu opravdu nemají zadarmo.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama