in

Chtějí pro své děti NORMÁLNÍ ŽIVOT! 10+ celebrit, které TAJÍ svoji slávu.

instagram.com
Reklama

Pamatujete si na ty doby, kdy jsme ještě nevěděli, že se naše rodiče nejmenují jen máma a táta, a že jejich prací není jen naše výchova? Pravděpodobně ne, protože to jsme všichni byli ještě opravdu malí. Jak jsme ale rostli, tak jsme pomalu začali zjišťovat, kde je pravda a objev, že například náš otec se jmenuje David, a že naše máma pracuje jako doktorka, byl velmi vzrušující! A teď si představte, že existují celebrity, které se rozhodli před svými dětmi udržet v tajnosti co nejdéle ten fakt, že jsou velmi slavní, aby měli co nejnormálnější dětství…. nářez, že? Ano, i takové celebrity existují a přesně ty vám tu dnes představíme.

1. Neve Campbell

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Neve Campbell (@nevecampbell)

2. Adele

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adele (@adele)

3. Tyler Perry

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tyler Perry (@tylerperry)

4. Julia Roberts

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Julia Roberts (@juliaroberts)

5. Blake Lively a Ryan Reynolds

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

Reklama

6. Justin Timberlake a Jessica Biel

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Biel (@jessicabiel)

7. Chris Hemsworth

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

8. Mila Kunis a Ashton Kutcher

9. Jennifer Lopez

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo)

10. Ryan Gosling a Eva Mendes

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Mendes (@evamendes)

11. Gal Gadot

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gal Gadot (@gal_gadot)

Je od nich velmi ohleduplné, že nechtějí své děti do víru slávy zatahovat již od mala a snaží se jim tak dopřát co nejvíce obyčejných dní v jejich velmi krátkém dětství. Přeci jen, navždy něco takového před nimi neutají, protože na internet chodí děti v dnešní době již ve velmi útlém věku. A co na rozhodnutí slavných říkáte vy?

Čerpali jsme z adme.media

Reklama