in

Na české dálnici až 315 km/h?! Tento muž v tom nevidí problém!

instagram.com instagram.com
Reklama

I přes neustálé zákazy, problémy s policií, soudy a veřejností, se na internetu stále objevují videa šílenců, tzv. “pirátů silnic”, kteří na silnici opravdu riskují. Mezi tyto lidi patří i tento muž, který se na dálnici D10 řítil rychlostí 315 km/hod!

Spolujezdec toho muže, který se touto šílenou rychlostí řítil po dálnici, část jízdy natáčel. Celý záznam začal, když na rychloměru bylo, i tak vysoké číslo, 240 km/hod! Během necelé minuty se tato rychlost zvýšila na neuvěřitelných 315 km/hod. To už je opravdový hazard…

Reportérovi ze CNN Prima News se podařilo tohoto muže nají a promluvit si s ním. Svoji jízdu sám muž komentuje takto: „Pochopitelně, jen když vidím, že dálnice je volná. Když si všimnu, že v pomalejším pruhu jedou dvě auta za sebou, okamžitě zpomalím. Nechci, aby mi tam někdo nezodpovědně vjel.“

Tento muž si nepřipouští, že by mohl přijít o řidičák, i když jasně porušuje zákon. Bere to jako svoji zábavu. Je třeba zmínit, že samotná dálnice D10 byla stavěna na rychlost 120 km/hod a že samotná zátěž na pneumatiky při takové rychlosti, ne-li při brždění, je obrovská. Považujeme proto chování tohoto muže za nezodpovědné, jako většina expertů.

Je důležité si uvědomit, že při tak rychlé jízdě ohrožujete nejen sebe, ale i ostatní. Snažte se mít za volantem rozum, protože jen jediná vteřina dokáže ovlivnit celý váš život.

Čerpali jsme z msn.com

Reklama