in ,

Co to má být? 10+ vtipně zvláštních věcí, které lidi viděli na silnicích!

reddit.com reddit.com
Reklama

Pokud pravidelně jezdíte autem, ale třeba také na kole nebo jenom chodíte ulicemi ve městě, tak víte, že na silnicích je to občas, jak se říká, o hubu a člověk musí být maximálně obezřetný. Určitě si i vy při pohledu na některé řidiče říkáte, jestli vůbec mají řidičák – pokud tedy takové chyby neděláte vy sami. Na silnicích se však můžete setkat i s různými zvláštními a vtipnými situacemi. Dnes si ukážeme několik fotek, kde řidiči spatřili něco natolik bizarního, že to zkrátka museli vyfotit a podělit se o to, protože jinak by jim možná ani nebylo uvěřeno!

1. Okénko pro každého.

Výdejové okénko v Mekáči je vhodné pro všechny řidiče. Klidně si sem můžete přijet na kole a nebo třeba na koni, jako tento týpek.

this person riding a cow though the McDonald’s drive thru
by u/Ohnobros111 in mildlyinteresting

2. Obvyklý prostředek, neobvyklé místo.

S loděmi se setkáte hlavně v přístavech, především u pobřeží větších měst jich kotví a plaví se jich spoustu. Tato však očividně zabloudila na silnici.

There was a massive pirate ship driving around my neighborhood
by u/ceqwz in mildlyinteresting

3. 2v1

Pokud máte rádi vodní skútry, ale chcete s ním jezdit i po silnici, tak si můžete pořídit, případně vlastnoručně vyrobit tento hybrid.

Florida Man
by u/_johnald_ in ATBGE

4. 100% ochrana zaručena!

Cyklisti jedoucí podél silnice jsou často dost ohrožení projíždějícími auty, Tento to však vyřešil po svém a pořídil si tuto ochrannou klec.

As a driver, I agree with his argument.
by in pics

5. Asi jedou na sraz klanu.

Vypadá to, že v bavoráku přede mnu sedí dva členové Ku Klux Klanu. Akorát teda jejich masky jsou lehce narůžovělé a ne bílé, jak by měly.

In the drive thru today.
by u/Ok_Extension5535 in funny

Reklama

6. Svačina na cestě.

Na dlouhé cesty si nesmíte zapomenout sebou vzít i nějaké jídlo, případně se pro nějaké stavit pokud budete mít tu možnost. Samozřejmě proti gustu…

While driving I saw a man with a shoe in his mouth

7. Stěhovací služba lite.

Pokud nechcete při stěhování platit za stěhovací službu a nemáte auto, můžete to vyřešit tak, že to zapřáhnete za kolo. Akorát budete muset jet víckrát.

Moving Day
by u/d0ppelgangr2 in trashy

8. Neokoukaná karoserie.

Pokud nevíte, v jaké barvě si vybrat auto, můžete si ho třeba celé polepit mincemi. Muselo to ale dát opravdu hodně práce!

This car covered in nickels
by u/pacexmaker in mildlyinteresting

9. Jak se zabavit při zácpě?

Dopravní kolony a zácpy především na dálnicích mohou někdy trvat i několik hodin. Tento řidič však nudu vyřešil po svém a hraje si na flétnu.

Guy playing a recorder behind the wheel on I-15 in Salt Lake City

10. Duha na silnici?

Tuto fotku jsem vyfotil přes polarizované čočky a díky tomu to vypadá, jako by se duha táhnula po celé silnici.

The sun hit this freshly-paved tarmac just right and made a real-life Rainbow Road through polarized lenses.
by u/kenziemonsterrawr in mildlyinteresting

11. Oprava kola svépomocí.

Pokud píchnete pneumatiku, nemáte náhradní a chcete si poradit sami, můžete použít například staré oblečení, kurty a udělat si novou pneumatiku sami.

When you gotta get somewhere no matter what
by u/rto0057 in IdiotsInCars

12. Jak vyděsit ostatní?

Báli byste se jet za tímto kamionem, který má otevřená zádní vrátka? Nemusíte mít strach, je to jenom malba, nicméně to vypadá dost realisticky.

The way this truck is painted to look like it’s open
by u/FreddiePrinzeJr4Life in mildlyinteresting

 

Představte si, kdyby to na silnicích takhle vypadalo pořád. Připadali bychom si nejspíš jako v cirkuse nebo rovnou v blázinci! A co vy, už jste s někdy s něčím takovým setkali?

Čerpali jsme z boredpanda.com

Reklama