in

Myslíme si, že je to normální! Top 10 typů chování k zamyšlení.

pixabay.com
Reklama

Jak všichni víme, dnešní společnost je poněkud zvláštní. I když se nacházíme v pokrokové době, kdy je téměř vše akceptovatelné, tak v některých směrech (a obzvláště v České republice) jsme vážně zastaralí a zatvrzelí. Co když vám ale řekneme o 10 typech chování a různých situacích, nad kterými když se zamyslíte, tak vám dojde, že asi nejsou úplně v pohodě? Chcete tyto případy slyšet?

1. Sexualizování doslova všeho, co jde. Například párky v rohlíku, zmrzlina nebo banány. Nemůžeme si prostě jen vychutnat jídlo, aniž bych ztratil chuť kvůli nějaké zbytečné srandě?

pixabay.com

2. Sdílení soukromých fotek dítěte na sociálních sítích (např.: v bazénu). Rodinná alba jsou v pořádku, ale online, kam se k nim může dostat jakýkoli pedofil?

pixabay.com

3. Uctívání influencerů. Jsou to jen lidé a většina z nich jen předstírá svůj vzhled a dokonalý život. Jak se pak máme v porovnání s nimi cítit šťastní?

pixabay.com

4. Lovení zvířat jako koníček. Ne pro jídlo, ale pro zábavu…

pixabay.com

5. Myslet si, že zákazník má vždy pravdu… Ne, ve skutečnosti nemá.

pixabay.com
Reklama

6. Barevné rozdělování kojeneckého oblečení, jen aby všichni lidé věděli, jaké mají pohlaví.

pixabay.com

7. Když je někdo v těžké situaci (zraněný, napadený), kdy potřebuje pomoc, a lidé si to místo pomoci začnou natáčet.

pixabay.com

8. Přemlouvání lidí, kteří odmítají drink, aby si dali „jen jeden“. Vždyť nevíme v jaké situaci se dotyční lidé nachází.

pixabay.com

9. Když se ženy mohou dotýkat (líbat, plácat, hladit,..) mužského kolegy a není to považováno za obtěžování.

pixabay.com

10. Dotazy na to, kdy už bude mít někdo dítě. Proč je tohle bráno za normální a v pořádku? Ne všichni se chtějí rozmnožit na již tak přelidněné planetě a od základu si změnit život.

pixabay.com

Zní to všechno tak normálně, ale po zamyšlení nám obzvláště v některých případech vážně dojde, že to úplně tak normální asi nebude. Proč se ale jako společnost takto chování? Přemýšleli jste někdy nad tím?

Čerpali jsme z boredpanda.com

Reklama