in

Má ShopaholicAdel nového přítele? Tajemný devatenáctiletý mladík se vyjádřil jasně

instagram.com
Reklama

ShopaholicAdel si skrze TikTok našla nového kamaráda a veřejnost je ihned spojuje dohromady. Ačkoliv nikde nepotvrdila, že s devatenáctiletým Nicolasem chodí, naznačovala, že by spolu měli randit. Nicolas však ve všem úžasu informaci zamítl a médiím sdělil, že s Adélou nikdy nic neměl a nic mít nebude. Sledující navíc tvrdí, že by Nicolas měl být trans.

Jedna z nejbizarnějších českých influencerek – ShopaholicAdel, si nedávno přejmenovala své kanály na FashionAdel, přičemž změnila také svůj život. Samozřejmě s velkou nadsázkou, protože její život se každým dnem stále více rozpadá. Momentálně je ve velmi mizerné situaci a její finanční gramotnost je stále na nule. Ve svém nedávném živém vysílání se navíc tvrdě pohádala se svým bývalým přítelem Pepou Gotovcem, kde řešili také jejich sexuální život. “A tobě se nelíbilo to, co jsem ti v posteli dělala?” začala Adéla kontroverzní rozhovor, načež následovaly intimní popisy jejich života v posteli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ÓČKO (@ockotv)

Jejím novým nápadníkem by měl být devatenáctiletý Nicolas, se kterým se dle všeho spřátelila nedávno skrze TikTok. Nedávno za ním navíc Adéla byla v práci, přičemž ho sledovala jak myje za barem nádobí a streamuje na TikToku. “Mně stejně nejde do hlaby, že třicetiletá Adéla se snaží sbalit devatenáctiletého kluka. Já vím, že věk je jen číslo, ale oni dva jsou naprosto rozdílní. On obráží kluby, vyhledává společnost a Adéla je nonstop zalezlá ve své kobce a lidí se bojí,” komentuje jeden ze sledujících. “Ať chodí Adéla třeba s velbloudem. Podstatný je, že se nebude rozmnožovat, to je to hlavní,” dodává další.

Momentálně s někým randím, ale nebudu říkat, s kým to je,” tvrdila Adéla už dříve na svém živém vysílání. Všem sledujícím však bylo ihned jasné, koho má na mysli a není to nikdo jiný, než zmíněný Nicolas. “Však ten Nicolas je trans, dřív to byla holka a patří do LGBTQ+ komunity,” píše jedna ze sledujících na FB. “Ty lundro, ten kluk z tebe má akorát prdel a ty ve své de*ilní naivitě čekáš, že ti padne k nohám. Na té diskotéce si byla všem pro smích ty celebrito,” dodává další. “Ať si tvrdí co chce. Já s ní nic nemám a nic mít nebudu. Ona se mě ptala, jak dlouho se znám s Luckou. Já jsem řekl, že rok. Ona se mě zeptala, že jestli se s ní budu taky bavit rok, jestli ji budu taky líbat, tak jsem řekl, že rozhodně ne,” vyjádřil se Nicolas na svých sociálních sítích.

Reklama