in

Královna Instagramu sesazena! Kdo ve sledujících předběhl Kylie Jenner?

instagram.com instagram.com
Reklama

Platformu Instagram zná určitě každý z nás. Je to přesně ta mobilní aplikace, ve které dokážeme ztratit hodiny a hodiny času a přitom nevědět, jak se to vůbec mohlo stát. A jak to tak bývá, každá taková sociální síť má i své hlavní hvězdy. V případě Instagramu tu tak máme jasného krále, ale co královna?

Cristiano Ronaldo. Jeden z nejúspěšnějších fotbalistů, nejvlivnějších lidí světa a zároveň i nejlépe placeným fotbalistou planety. Právě on se může pyšnit titulem krále Instagramu a věříme, že jej s jeho 553 miliony sledujícímu těžko jen tak předběhne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano)

V případě královny to už ale tak jednoznačné není. Ještě do nedávna se tímto postem se 380 miliony sledujícími mohla chlubit nejoblíbenější žena světa a údajně jednu dobu i ta nejmladší miliardářka, Kylie Jenner. Jak je tomu ale teď? Ano, jak už název článku vypovídá, že svého pomyslného trůnu byla sesazena. A kdopak že jí předběhl?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez)

Selena Gomez! Mladá americká skladatelka, zpěvačka a herečka, o které se v poslední době mluví hned v několika ohledech (např.: milostný trojúhelník mladých novomanželů Beckhamových, změna postavy, nový partner, smazání sociálních sítí, deprese,..) překonala Kylie Jenner k dnešnímu o 7 milionů sledujících. Se svými celkovými 387 miliony fanoušků je tak novou královnou platformy!

Jelikož je u klanu Kardashian a Jenner moc dobře známé, že všechno co dělají, má nějaký svůj smysl, tak je podle nás jen otázkou času, kdy se Kylie opět dostane do vedení. Jakou kauzu si myslíte, že vymyslí její matka Kris tentokrát?

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama