in

Koleso byl v úterý přepaden! Útočníky poté vyzval na svých sociálních sítích.

Přepadení Kolesa
instagram.com
Reklama

Jeden z minulých bojovníků pod organizací Clash of the Stars, Koleso, se v úterní noci připletl do pouliční potyčky, odkud si odnesl pěkných pár ran. Následně tuto skupinku, která ho přepadla, konfrontoval na jeho sociálních sítích. Od té doby po Kolesovi není stopy.

Organizace Clash of the Stars proslavila kde jakého nového bojovníka. Někoho si už lidé nepamatují, ale Patrika Pešavu, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Koleso a jeho legendární polštářový souboj si pamatuje úplně každý. Jeho osobu si ale mnozí spojují také s nadměrným pitím alkoholu nebo pouličními bitkami.

V úterní večer byl prý Koleso napaden skupinkou lidí, kteří si prý říkají “iceschoolgang”. “Ti kluci, co mě včera napadli z iceschoolgangu, dojeďte na Hraničář. Ti, co jste měli problém, já čekám,” vyzval Koleso skupinku lidí na svých sociálních sítích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patrik Pešava (@kolesoreal)

Koleso se od té doby k věci nevyjádřil a je zřejmé, že lidé z fiktivní skupiny iceschoolgang nejsou k dohledání. Psal jsem mu, ale není aktivní. Opravdu nevím, co se mu stalo, celkem se o něho bojím,” popsal jeden z velice blízkých přátel Kolesa. Jeho fanouškovská základna doufá, že se Kolesovi nic závažného nestalo a již brzy bude zase aktivní. Není to navíc poprvé, co by se Koleso zapletl do něčeho podobného.

Inspirovali jsme se z antiyoutuber.cz

Reklama