in

Hvězda Clash of the Stars skončila na ulici! Spí v autě a nemá pomalu ani na jídlo

youtube.com
Reklama

Dlouhou dobu nebylo o jednom z nejbizarnějších influencerů na české scéně, Patriku “Koleso” Pešavovi slyšet, to však už momentálně neplatí. Na svém Instagramovém profile přidává nejrůznější videa, přičemž ho natáčí někdo jiný. Objevuje se také na TikTokovém profile člověka, který natáčí jeho momentální stav, který očividně není příliš ukázkový.

Jeden z nejbizarnějších “influencerů” na českém internetu – Patrik Pešava, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Koleso, je na tom opravdu bídně. Jeho nejslavnějším momentem byl beze všeho zápas v bojové organizace Clash of the Stars, kde se utkal se svým soupeřem Lukášem Krilem v polštářové bitvě. V současné době však jeho životní úroveň každým dnem klesá.

V dobách jeho největší slávy ho fanoušci za peníze zvali na nejrůznější večírky, kde mu platili veškerou útratu a dali mu nějakou tu korunu navíc. V minulosti byl dle dostupných informací také závislý na drogách, přičemž sám Koleso sdělil svým fanouškům, že do toho už nechce nikdy spadnout. Zároveň plánoval žít spořádanější život, což se mu tak úplně nepovedlo.

Na svém Instagramovém profile propagoval dlouhou dobu pochybné sázkové poradenství či webové stránky na podobné úrovni a také propagoval stránky s prodejem followerů a zhlédnutí na příspěvky sociálních sítí. V současné době sdílí na svém Instagramu videa, která však netočí on sám, ale je v nich vidět. “Měl bych jít do vězení na dva až tři roky. V listopadu jsem řešil hned několik soudních řízení, ta se však odročují kvůli nedostatku důkazů,” tvrdí na jednom z videí.

@pan.hvezdicka Dobre jitro Koleso. @koleso_official #koleso #pesava #goodmorningneighbors #goodmorningneighbours ♬ původní zvuk – Kundiční trenér

Na TikTokovém profile s názvem pan.hvezdicka potom můžeme vidět Kolesa v jeho přirozeném prostředí. Člověk, který je za tímto profilem natáčí Kolesa jak spí v opuštěných autech nebo dělá nejrůznější šílenosti. Zároveň to vypadá, jako by Kolesovi za “hraní” v těchto videích platil, nic však není oficiálně potvrzené a je také dost možné, že společně na videích pracují. Spoustu sledujících ho zároveň osočuje z toho, že se na Kolesovi pouze přiživuje.

Reklama