in

V třetím rozhovoru Clash Of The Stars byly 4 ženy. Utkají se v ringu 2 NA 2?

Třetí B4THECLASH
instagram.com
Reklama

Třetí B4THECLASH rozhovor proběhl a my jsme se mohli dozvědět něco více o čtveřici žen, které proti sobě v dvojicích nastoupí. Z rozhovoru je vidět, že obě dvojice jsou sebevědomé a připravené vyhrát, sázkaři to nebudou mít vůbec jednoduché!

Organizace Clash of the Stars se nebojí opravdu ničeho. Tentokrát proběhl, v pořadí již třetí, rozhovor zápasníků (respektive zápasnic). V tomto třetím rozhovoru si proti sobě sedly čtyři ženy, které se spolu utkají v zápase 2 na 2. Jedná se konkrétně o Kristal Shine Denisu Ryndovou, které se postaví proti Inked Dory a Karina Pedro (známé spíše mezi OnlyFans komunitou).

Kristal a Denisa v rozhovoru prozradily, že chtěly své fanoušky překvapit a tak se o nadcházejícím zápase v Clash of the Stars na svých sociálních sítích vůbec nezmiňovaly. Spoustu fanoušků projevilo údiv, někteří jim fandí ačkoliv mají vyšší kurz a vybraní jedinci jim prý také přejí zranění.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

Po představení všech čtyř bojovnic se moderátor Tomáš Le Sy přesunul ke kladení otázek. Veškeré otázky byly vskutku rychle zodpovězeny a fanoušci si z nich mohli vzít své. Zároveň jsme se mohli dozvědět něco více o jejich trénincích a také to, jak často trénují. I tyto odpovědi mohly zahýbat s kurzy těchto dvojic na tipařských stránkách.

Asi nejvýznamnější novinkou byl pro fanoušky fakt, že Kristal s Denisou netrénují s profesionály a druhá dvojice trénuje naopak s uznávanými bojovníky a několikanásobnými mistry Slovenska či dokonce světa, co se týče jejich oboru. Váha pro tento zápas byla stanovena na 110 kg.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

Mezi sebou se všechny čtyři zápasnice hodnotí pozitivně a není mezi nimi tedy žádný zásadní hrot. Organizace však věří, že vyhrát budou chtít obě strany a to znamená, že by z toho mohl vzniknout krásný zápas. Nakonec se ještě dohodli na menší výzvě, při které výherní dvojice dostane od poražené dvojice v ringu královské korunky.

Inspirovali jsme se z antiyoutuber.cz

Reklama