in

Jako by žil na světě SÁM! Jeho videa mají MILIONY zhlédnutí.

tiktok.com
Reklama

Už jste někdy slyšeli o někom, kdo by tvrdil, že je z jiné planety nebo dimenze? Pokud ano, tak se s námi určitě shodnete na tom, že takoví lidé jsou ostatním většinou jen pro smích nebo jsou označeni za podivíny. Dnes se ale podíváme na člověka, který tvrdí, že žije na planetě zemi úplně sám. A má pro to i důkazy!

Na TikToku jej můžete najít pod jménem Kilmaru a věříme, že vás jeho účet překvapí již ze dvou důvodů. První je ten, že všechny jeho videa jsou neskutečné úspěšná a nemálo z nich dosahují několikamilionových zhlédnutí. No a tou druhou a zároveň hlavní věcí, které je stavebním kamenem celé jeho tvorby, je fakt, že na jeho videích neuvidíte ani živáčka!

@kilmaruNo survivor is New York either♬ original sound – Kilmaru

Opravdu,.. i když to zní šíleně a nereálně, Kilmaru mé na svém TikToku neskutečné množství videí, ve kterých se nachází obyčejně na těch nerušnějších místech planety, avšak z neznámého důvodu jsou najednou ta místa prázdná.

Svým sledujícím tak tvrdí, že se zřejmě nachází v alternativním světě, kde je naprosto sám. Dokazuje to právě skrze videa, na kterých můžeme i vidět, jak si užívá naprosté svobody. Nikým nehlídaný a limitovaný jen svojí vlastní představivostí.

@kilmaruLondon 2022 Halloween Night. I’m still alone in this reality.I’m leaving this 1/1 Gold Baby Yoda hoping you can find it in your dimension.♬ Horror horror ghost story ruins exploration occult BGMb(1033277) – TERAMURA SO

Zajímavé však je, že není jediný, kdo s tímto typem videí přišel. A co si budeme říkat, aby se najednou objevili dva lidí a oba dva žili v úplně odlišných alternativních světech? To je vážně nepravděpodobné.

Lidé navíc začali řešit detaily. Ať už se jedná a jakékoli video, všude je všechno perfektní. Žádné shnilé jídlo, které by za tu dobu určitě bylo a ani očividné chátrání staveb nebo jiných objektů. A jak se dostává z kontinentu na kontinent, když navštěvuje různé kouty světa? To umí řídit letadlo?

Tématem jsme se inspirovali z antiyoutuber.com a tiktok.com

Reklama