in

Děsivě realistický filtr? Lidé ho milují i nenávidí zároveň!

tiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, platformu jako je TikTok určitě není třeba vám jakkoli vysvětlovat. Nemálo z nás na ní tráví hodiny a hodiny denně prohlížením nebo dokonce samotnou tvorbou videí, které je díky různým filtrům o to zábavnější. Nebo naopak?

Filtrů naleznete na TikToku nespočet. Můžete se změnit v psa, koně, vrátit se v čase do černobílého filmu, vyzkoušet si pleš, různé vousy nebo dokonce make-up. Každý z nás si tu prostě přijde na své a to obzvláště v posledních dnech. Objevil se totiž filtr, který budete milovat i nenávidět zároveň!

Technologie filtrů šla totiž tak moc kupředu, že nyní máte opravdu mnohdy problém poznat, co je jen přidaný efekt a co je skutečné. A v případě dnešního filtru, který je tak realistický, přirozený a lidem lichotivý, to platí dvojnásob!

@kellystrackofficial This filter is really something else 😂 should I try and do a tutorial recreating this filter with makeup? #fyp #makeup #beauty #beautyfilter #boldglamour #AXERatioChallenge ♬ original sound – Kelly Strack

“Nechci to o sobě říkat, ale ve skutečnosti vypadám ošklivě, když sundám tento filtr, cítím se hrozně,” zaznívá u videí velmi často. Lidé se snaží před obličejem mávat, třít si ho nebo se odvracet, ale nic nedokáže filtr #boldglamor “rozhodit”. Jako by to opravdu byly jejich tváře.

@xandrapohl Do this filter if u wanna cry #boldglamour #boldglamourfilter #relatable #humbled #nyc #miami ♬ Boy’s a liar Pt. 2 – PinkPantheress & Ice Spice

Pokud jste dostatečně pozorní, můžete si všimnout, že se filtr zaměřuje na vyhlazení pleti, konturování nosu, ztmavení obočí i řas, zvýraznění očí, vyplnění rtů a tak dále. I přes to všechno ale zůstávají obličeje přirozeně krásné.

@daniellarodrigues98 These filters🤯🥹 #boldglamour #fyp #trend #fypシ #viral #catfish ♬ original sound – Lindsay Borow

Nevíme jak vy, nám to nedalo a museli jsme si tento filtr také vyzkoušet a popravdě… vůbec se lidem nedivíme, že jej milují a nenávidí zároveň. Tento efekt je natolik přesvědčivý, že jsme si až přáli, abychom takto vážně skutečně vypadali. A co říkáte na tento TikTok filtr vy? Vyzkoušíte jej taky? 

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama