in

Influencera Humiho napadla skupinka dvaceti Romů! Z místa ho odvezla záchranka

instagram.com
Reklama

Influencer Humi, který vystupuje v YouTube skupině s názvem FiziStyle byl před pár dny napaden skupinkou dvaceti Romů. Na svém Instagramovém profile zveřejnil veškeré informace, které k případu mohl dodat. Sdělil svým fanouškům také to, v jakém je stavu a jak se budou jeho zranění léčit. K případu se vyjádřila i samotná písecká policie.

Jeden z členů YouTuberské skupiny FIZIstyle byl v Písku napaden dvaceti Romy. Humi se se svými diváky na sociální sítí Instagram podělil o velice odpornou zkušenost, která se mu přihodila při noční procházce s kamarády městem Písek. S dalším influencerem, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Nevídanej Kořen se dle Humiho výpovědi měli procházet v parku, když na ně naletěla zmíněná skupinka 20 Romů.

Pasáž z Humiho napadení je v čase 0:00 – 10:00.

Jdeme o kus dál a tam bylo asi tak dvacet Romů. Seděli na lavičkách hned vedle a začali na nás volat, abychom si s nimi dali fotku. Najednou slyším, jak tam na nás nadávají a začali nás hrotit. Teď do Kořena tam začali strkat prostě, ten tam udělal nějaký kotoul nebo co to bylo, protože ho shodili. Začali tam do něj kopat a všechno možný a když jsem se je snažil ústně uklidnit, vletěli i na mě,” popsal Humi hrůznou zkušenost v hlasové zprávě, kterou poslal reakčnímu kanálu Stay12.

Podle jeho popisu se jednalo o brutální napadení, přičemž nenapadli pouze Humiho a jeho kamaráda z branže, ale také ostatní muže, kteří s nimi byli venku. Všech 20 Romů se rozuteklo poté, co kolemjdoucí slečny zavolaly policii. “Kdyby tam tyhle dvě svědkyně nebyly, tak bůhví, jak by to dopadlo. Jestli by nás tam ještě déle bušili, nebo já fakt nevím, co by se potom ještě dělo,” dodal Humi.

Písečtí kriminalisté se v současné době tímto případem zabývají a vyzývají občany Písku ke zdrženlivosti v rychlých soudech. Humiho i jeho kamaráda měla z místa odvést záchranná služba do nemocnice. “Bohužel se zjistilo, že tam mám zlomeninu. Že mám vlastně zlomenou lícní kost a ještě horní čelist,” sdělil Humi výsledky vyšetření.

Reklama