in

Václav Mikulášek má opravdu dobré srdce! Své výdělky z prodeje PPV daruje na dobrou věc

instagram.com
Reklama

Zápasníci pod organizací Clash of the Stars vydělají opravdu slušné peníze. Přilepšit si mohou také z prodejů PPV (tedy sledování galavečeru skrze internet) pokud kupující zadá jejich vlastní promo kód. Každý s těmito penězi nakládá po svém, přičemž Václav “BabaJaga” Mikulášek se rozhodl darovat všechny na dobrou věc. 

Nadcházející galavečer bojové organizace Clash of the Stars je za rohem a zápasníci promují koupi PPV skrze jejich odkaz v jednom kuse. Ačkoliv nejsou zápasníci v této organizaci dle dostupných informací vůbec špatně placení, peníze navíc si mohou vydělat právě skrze prodej PPV s jejich “promo kódem”, protože z nich dává společnost každému bojovníkovi nějaké provize. Každý z bojovníků propaguje svůj promo kód jiným způsobem a například Václav BabaJaga” Mikulášek se rozhodl veškeré své výdělky z PPV darovat na dobrou věc.

Tohle je důvod, proč koupit PPV u mě. Je to opravdu důležité. Mojí kamarádce onemocněl pes a léčba je finančně náročná. Stojí nějakých šedesát tisíc korun,” tvrdí Václav na svém Instagramu. “Přikládám i účet určený přímo na léčbu pejska,” dodal. Vašek je známý například také pro svoji obrovskou lásku ke psům, přičemž v Kdo s koho jsme mohli vidět, že dokonce i dva vlastní. Jeho kamarádka podpořila Vaška příběhem, kterým sdělila vše o svém nemocném pejskovi. “Doktor mi řekl, že Ari stále operují, že je v ohrožení života a že neví, zda to přežije. Zhroutil se mi v tu chvíli celý svět a měla jsem černo před očima. Složila jsem se k zemi a jen prosila, aby to zvládla,” napsala slečna na svůj Instagram.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Domča (@domca_domis)

Ze zmíněného Kdo s koho se také sledující utvrdili v tom, že má Vašek dobré srdce, jelikož byl z návštěvy v nemocnici upřímně dojatý. Jeho fanouškovská základna je jedna obrovská rodina a pejskovi přejí hodně štěstí. “Pokud se vybere víc jak u mě, či na účtu, peníze půjdou dál. Byl jsem v ostravské fakultní nemocnici a je tam tolik dětí a lidí, kteří potřebují pomoc. Já jim chci pomoct, takže děkuji všem za pomoc,” objasnil Vašek to, co s penězi navíc udělá.

Reklama