in

Hasbull zatčen v Rusku! Čeho se s přáteli dopustil?

instagram.com instagram.com
Reklama

Život celebrity má jednoznačné své pro i proti. Čím slavnější a bohatší jste, tím větší máte pocit, že můžete opravdu cokoli a je pak velmi snadné utrhnout se ze řetězu. Snazší je to ovšem pak v tom, že se z jakéhokoli problému snadno a rychle dokážete právě díky penězům a konexím dostat. Hasbull by vám o tom řekl své…

Hasbulla Magomedov. Dvacetiletý mladík z ruského Degestánu trpící poruchou růstu, tzv. nanismem, který má na TikToku statisíce sledujících a stal se tak mediálním patronem UFC, se dostal do problému. Údajně měl být v Rusku zatčen spolu se svoji partou kamarádů. Čeho se dopustili?

“Rozhodli jsme se trochu dělat humbuk. Už se to nebude opakovat, omlouváme se lidem,” vydal Hasbulla na svém Instagramu po tom, co se zprávy o jeho řádění a následném zatčení dostaly napovrch. Spolu se svými kamarády si totiž užíval nezkrotnou zábavu.

Údajně vjeli v Rusku do ulic a začali při oslavování svatby komplikovat život ostatním řidičům. I když je prý něco takového v Dagestánu naprosto běžného, tentokrát to tak úplně nevyšlo. Vozidlo, ve kterém byl údajně Hasbulla jako spolujezdec, bylo na levém boku dokonce i značně havarované.

Jak to ale vypadá, všechno má dobrý konec. Místo pobytu ve vazbě za nebezpečnou jízdu byl Hasbulla z vězení propuštěn a umístěn do domácího vězení. Můžeme tak jen doufat, že se z této nespoutané jízdy poučí a v budoucnu nebude něco takového zkoušet znovu. Důležité je, že se nikomu nic nestalo.

A co si o tom myslíte vy?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com a ladbible.com

Reklama