in

Vězeň byl odsouzen na 3000 let! Z toho, co udělal, vám bude zle…

pixabay.com
Reklama

Na světě existují různí lidé. Můžeme natrefit na někoho, kdo je natolik mírumilovný, že by neublížil ani mouše, avšak najdou se i tací, kteří jsou schopni takových zvěrstev, až by se podle nich dal natočit nějaký horor. A bohužel, přesně u tohoto brutálního typu lidí zůstaneme. V Americe byl totiž odsouzen člověk k neskutečným 3000 letem za mřížemi. Udělal něco, co je opravdu jen pro silné povahy.

Matthew Perry z Greensboro se postaral o opravdu velké pozdvižení. Dne 28. března 2023 byl totiž odsouzen za neskutečných 13143 trestných činů sexuálního charakteru na dětech mladších 13 let.

Konktrétně šlo o:

2190x obvinění ze znásilnění dítěte mladšího 13 let
2190x obvinění z pohlavního styku s dítětem
2191x obvinění ze násilnění a neslušného napadení
2190x obvinění z incestu s nezletilým
2191x obvinění ze zločinu z nemravného napadení
2191x obvinění z korupce nezletilých

“S hrdostí oznamuji, že Matthew Perry by musel žít 3000 let, aby mohl splatit svůj dluh společnosti. (…) Obžalovaný byl soudem odsouzen k 3000 letům v oddělení náprav a nemá nárok na podmínečné propuštění dříve než v roce 3523,” uvedl David J. Russo, Okresní návladní města Greene County.

Je naprosto šokující, k jakým ohavnostem se mnohdy lidé uchylují,… Absolutně nechápeme, jak může mít někdo vůbec potřebu něco takového udělat byť jen jednou, natož TOLIKRÁT!

A co říkáte vy délku jeho odsouzení? Souhlasíte s trestem nebo byste v tomto případě raději upřednostnili trest smrti?

Tématem jsme se inspirovali na wpxi.com a bnonews.com

Reklama