in

Video: Úmyslně havaroval s letadlem, aby měl sledující! Muži hrozí obří trest.

youtube.com
Reklama

V dnešní době se chce stát čím dál více lidí youtubery, streamery, influencery a tak podobně. A to jen z toho důvodu, že se jim líbí vidina velkých peněz za minimum práce. Prostě jen stačí se chovat tak, aby se o vás mluvilo. Někdo by však měl připomenout, že by se mělo jednat o něco v rovině normálnosti. 

Trevor J, mladý youtuber, který opravdu ví, jak si zařídit celosvětovou popularitu nejspíš půjde do vězení! Jak už jste zřejmě pochopili z názvu článku, jednalo se o opravdu riskantní a nebezpečný kousek. Úmyslně totiž havaroval s letadlem!

Jak můžete vidět na videu výše, Trevor se vydal se svým letadlem do kopců národního lesa v Los Padres v Kalifornii, aby natočil takové video, kterým by si zajistil příval nových sledujících. Rozhodl se proto plánovaně nechat své letadlo havarovat, zatímco z něj předtím vyskočí s padákem. Mimo 4,1 milionů zhlédnutí si ale vykoledoval i trest!

Z původní verze youtubera, že šlo díky poruše letadlo o neplánovanou záležitost, totiž vyplynulo najevo, že se rozhodně o náhodu nejednalo a celé to měl pěkně naplánované předem. Americký Federální úřad pro letectví (FAA) tak zahájil vyšetřování a dospěli k nepěknému závěru.

Trevorovi byla odebrána licence i pilotní průkaz a u soudu se bude muset zpovídat ze zločinu maření federálního vyšetřování úklidem místa havárie. Pokud však soud nedopadne dobře v jeho prospěch, bude za tento kaskadérský kousek umístěn do federálního vězení a to na neuvěřitelných 20 let!

A co si o tom myslíte vy? Není to podle vás přehnaná sazba, když nikoho nezabil?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama