in

Hanychová se Soukupem a děti na dovolené! Kam vyrazili?

instagram.com
Reklama

Známá česká influencerka  Agáta Hanychová vyrazila se svým nynějším partnerem Jaromírem Soukupem na zahraniční dovolenou. I přesto, že v jednom ze svých příspěvků chvíli po porodu hlásala, že letní dovolená s novorozencem není úplně vhodná. Nakonec vyrazila s partnerem do Španělska. Jaromír vlastní v Marbelle svůj dům, kde hodlá bývalá modelka trávit většinu léta.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Po porodu je Agáta na sítích stále velmi aktivní. Nedávno také na svém Instagramovém profilu prozradila, že začala znovu kouřit a vypadalo to, že se za to cítí dost provinile. Nedokázala totiž se svou závislostí vyhrát boj ani s dítětem. Velmi brzy po porodu přišla Agáta o mléko a tak jí už nic nebránilo ve své  závislosti pokračovat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Během live streamu Agáta také mimo jiné prozradila, že podstoupila zvětšení rtů. “Tak jo, dobře, nechala jsem si trošku přifouknout pusu. Doufám, že to nezjistí máma, ta by mě totiž zabila,” řekla Agáta, když se její “holčičky” začali vyptávat na viditelnou změnu v jejím obličeji. Zároveň s tím přiznala infuencerka také botox.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

I přesto, že je Agáta s Jaromírem v cizině, její Instagramový profil je stále velmi aktivní. Nabízí spoustu možných kódů, které v rámci spolupráce Agáta nabízí. Velmi často je Agáta také kritizována za nevhodné uvázání v nosítku právě malé Rozinky. Nic si z toho ale nedělá a nebere na nevyžádané rady ohled. I když jsou tyto rady zrovna v tomto případě na místě a jako známá influencerka by měla jít novým maminkám příkladem, je jen na ní, jak se ke zdraví svého dítěte postaví. 

Inspirovali jsme se na extra.cz

Reklama