in

Tajná romantická svatba Agáty Hanychové.

instagram.com
Reklama

“Holčičky moje, tak já už jsem zase paní.” Takový příspěvek přidala na konci letošního roku Agáta Hanychová (38) spolu s fotkou s prsteny. Tím oznámila své sociální komunitě, že se s jejím přítelem Mírou Dopitou(39) rozhodli stát manželi. Příjmení si Agáta nechala svoje. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Její svatba se jim dost dobře podařila utajit i přesto, že o ní vědělo mnoho lidí. Sňatek proběhl na zámku kousek od Prahy. K oltáři Agátu dle videa z extra.cz odvedl syn Kryšpín. Společný syn Agáty a Míry. Agáta měla krásné bílé šaty a na obřadu byl jen úzký rodinný okruh.

S Mírou se Agáta seznámila v roce 2010 a dokonce byli i zasnoubení. Nakonec ale vztah skončil rozchodem, když měli rok starého syna Kryšpína. “Je to obrovský rozdíl, byli jsme oba hrozně mladí, nevážili jsme si toho, co jsme měli,” řekla Agáta chvilku po tom, co obnovili letos v říjnu svůj vztah.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Vztah s bývalým hráčem amerického fotbalu obnovila Agáta chvilku po rozchodu s Jaromírem Soukupem, se kterým má malou dceru Rozárii. V roce 2013 se také Agáta provdala za otce své dcery Mii, Jakuba Prachaře. Bohužel se ale v roce 2020 rozvedli.

@lifee.cz Přejeme novomanželům hodně lásky ❤️ #wedding #agatahanychova #svatba ♬ Love Me Like You Do – Elena Gray

I Míra má za sebou už jedno manželství. V roce 2018 se oženil s golfistkou Terezou Halodovou. V říjnu napsala Agáta na svůj instagramový profil, že budou dělat maximum pro to, aby to s Mírou znovu nezkazili a neublížili tak společnému synovi Kryšpínovi. Novomanželům gratulujeme a přejeme mnoho šťastných a společně strávených let.

inspirovali jsme se na idnes.cz

Reklama