in

Takový trapas! Madonna řekla na koncertě vozíčkáři, aby se postavil…

instagram.com twitter.com
Reklama

Velmi nepříjemná situace. Americká zpěvačka Madonna uhodila na vozíčkáře, aby se postavil. Fanoušci ale zveřejnili její omluvu. Celebration tour se koná po odložení z loňského roku, protože zpěvačka prodělala vážnou bakteriální infekci a musela být hospitalizována.

Během koncertu na turné, které momentálně probíhá v Americe Madonna vyzvala fanoušky, aby si s ní užili píseň a postavili se. Všimla si ale během toho sedícího muže a tak se ho zeptala, proč se nepostavil.

Následně si ale všimla, že muž sedí na invalidním vozíku. Na sociálních sítích je ale zveřejněné video, kde se Madonna svému fanouškovi omlouvá. “Aha, dobře. Politicky nekorektní, omlouvám se za to. Jsem ráda že jsi tady,” omluvila se zpěvačka muži.

Není to ale jediný problém, který se v průběhu Celebration tour stal. Např. na koncertě v New Yorku se opozdil začátek koncertu, protože se Madonna opozdila o dvě hodiny. Musela tak čelit žalobě dvou fanoušků, kterým pozdní začátek zkomplikoval cestu domů. Manažerský tým a promotér live Nation ale situaci hájí tím, že ke zpoždění došlo kvůli technickým problémům při zkoušce.

Inspirovali jsme se na refresher.cz

Reklama