in

Finále O mě se neboj! Drama nebo romantika?

instagram.com
Reklama

Oblíbený seriál TV Nova O mě se neboj došel do finále. Ve čtvrtek 15.12.2022 vyšla na voyo premiéra posledního dílu první řady. Od začátku vypadal seriál jako taková oddechovka a romantika. V posledním díle se ale dočkáme také dramatu. Kdo čeká pohádkový romantický konec, bude nejspíš zklamán.

Eva, kterou hraje Veronika Arichteva se dala dohromady s Pavlem (Roman Vojtek).V předchozím dílu Pavel napadl Kryštofa, kterého ztvárňuje Lukáš Příkazký. Pavel chtěl Kryštofovi zaplatit, za odchod ze společného bytu, kde žije s Evou a holčičkami. Nakonec se potyčka mezi dvěma muži vyhrotila a Kryštof skončil se zraněním.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Televize Nova (@tvnovaofficial)

V posledním díle se řeší soud mezi Pavlem a jeho ženou. Rozvádějí se. Na povrch vyplave fakt, že Pavel svou ženu fyzicky napadal a ponižoval. Ze začátku to vypadá, že by to mohl být výmysl závistivé ženy. V průběhu dílu se ale dozvíme, že manželka Pavla má na násilí mezi partnery důkazy. Bohužel Eva, která s Pavlem chodí nechce od nikoho slyšet rady a názory na Pavla. Spíš ne od Kryštofa nebo Martina.

Martin nakonec u soudu zjistí informace, které ukazují na neprospěch jeho klienta (Pavla) a dostane okamžitou výpověď z kanceláře. Eva, která je zaslepená Pavlem, s ním vyrazí na víkend neznámo kam. Na jejich cestě se ale vše změní. Pavel začne tím, že jí sebere telefon, zdánlivě z dobrého důvodu, a nedovolí  jí zavolat holkám. Odveze jí k domu, který jí daruje, aby měla s holčičkami kde bydlet. Rychlý nástup vztahu a Pavlovo plánování společné budoucnosti Evu vyděsí a chce odjet domů. To ovšem Pavlovi nehraje do karet.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Vojtek (@roman.vojtek)

Situace se vyostří tak, že ji Pavel napadne a Evu čeká boj o holý život. Podaří se Evě uniknout ze zamčeného domu? Vyhraje Pavel tuto psychicky náročnou hru? A kdo bude mít autonehodu při Evině záchraně? To vše můžete vidět v posledním dílu O mě se neboj.

Inspirovali jsme se na Voyo

Reklama