in

Proč je Droběna z RedFace tak obézní? Odhalila její tragický příběh

YouTube.com
Reklama

Jeden z posledních galavečerů bizarní bojové organizace RedFace byl především prezentován jako galavečer Davida a Goliáše. Postavili proti sobě kontroverzní Lucinku Kotlárovou, která se prezentuje jako “Droběna” a sama váží přes 200 kilo. Do klece ji potom postavili proti padesáti kilové soupeřce. 

Lucinka “Droběna” Kotlárová, která je známá především svoji obrovskou váhou a také díky účasti v bojové organizace RedFace, kde se utkala proti padesáti kilové soupeřce, se vyjádřila ke komentářům pod jejím profilem. “Začalo mi chodit hrozně moc dotazů, proč jsem tak tlustá a jestli se za to nestydím. Tlustá jsem proto, že se mi stala jedna velmi tragická věc, a to že jsem přišla velmi mladá o dítě. Do jiného stavu jsem přišla v 18 letech. V 19 letech jsem porodila chlapečka, který zemřel v necelém roce,” sdělila svým sledujícím prostřednictvím rozhovoru.

Vytáhl nám propanbutanovou láhev z kamen a ona bouchla. Vypálilo nám to barák a já jsem přišla o dítě,” dodala. Pokud je tento příběh pravdivý, je to obrovská tragédie a možná je dobře, že o této situaci veřejně promluvila. Svým bizarním chováním v organizaci se dost možná snaží zapomenout na tragédii, která se jí stala v minulosti, nicméně komunita jí to znovu připomněla.

Vliv RedFace na profesionální organizaci OKTAGON

Lidi mají strašně malou rozlišovací schopnost a hned tě s RedFace strčí do jednoho pytle. Ty žiješ v nějaké bublině. To musíš vytáhnout hlavu z prd*le v tomhle. Říkám to sám sobě i svým lidem, že žijeme v nějaké bublině, kde si myslím, že je to přece jasné. Proč dáváme na každý začátek přenosu MMA pravidla? Protože vždy se dívá někdo nový. Ty to už přitom znáš a už se ti to ani nechce číst. Vždy se ale dívá někdo nový a důležitý,” sdělil promotér OKTAGONu, Ondřej Novotný.

Jak poslouchám lidi, kteří říkají, že ukazujeme násilí, a že se děti pak kvůli nám bijí na ulici a zkouší to. Kvůli OKTAGONu se někdo bije na ulici? Určitě ne! Kvůli těmhle? Určitě jo, protože si to zkouší, protože si to může zkusit každý. Však je to legrace dát někomu dělo. Jakou nastavuješ laťku? Nejde o to, že mně to ničí byznys a regulérní partneři a zcela oprávněně. Na to se*u! Jde o to, jakou nastavuješ laťku,” dodal Novotný. Hodně podobně je na tom i přední organizace bizarních zápasů Clash of the Stars

Reklama