in

“Přijdeme domů a jdeme dělat na miminku!” Shopaholicadel opět překvapuje.

tiktok.com
Reklama

Bude tomu zhruba týden, co jsme vás naposledy informovali o nejbizarnější tvůrkyni obsahu na českém internetu, a to o naší známé ShopaholicAdel, jejíž nový vztah trvá teprve skoro měsíc a už plánuje s novým partnerem dítě. A jak můžeme sami slyšet, myslí to opravdu vážně…

„Snažíme se o miminko, a že je to prý brzo? To je naše věc. Honza je ten, se kterým chci strávit celý život, je služný a nikdy nebral drogy. Hlavní je, že chodí do práce. Momentálně už má i klíče od bytu a na záchod může chodit jak chce. Chodit může i na cigaretu, je to náš domov, ne jenom můj,“ vysvětlila rázně Adéla svým sledujícím.

Stále to však lidé nebrali tak úplně vážně a mysleli si, že jsou to hlavně jen pomatené prvotní slova zamilovanosti, protože Adéla si vždy dítě opravdu přála. Nyní už to však nejsou jen planá slova. Už zmiňuje i konkrétní dobu, kdy by k těhotenství chtěla.

@shopaholicadel030 @JanKulas_OFFICIAL ♬ původní zvuk – shopaholicadel

“Takže vám přeji krásné pondělí. Já si jdu užít Honzíka, než půjde na noční, jdeme na procházku, pak až přijdeme z procházky, tak budete dělat dospělácké věci, aby se zadělalo na těsto na miminko nebo jak to mám říct,” svěřila se veřejně.

“Protože víte, co by bylo nejkrásnější? Dát těhotenský test Honzíkovi, že se povedlo miminko, na Štedrej den. To by byl ten nejkrásnější dárek si myslím. A ještě fotku ultrazvuku miminka. Takže doufám, že se to povede před těma Vánocema, ještě než skončí rok 2023. Takže my jdeme na procházku, přijdeme domů a jdeme dělat na miminku,” popisuje detailně.

Zdali se Adéle její přání těhotenství do Štědrého dne skutečně podaří, se budeme muset nechat překvapit. Jisté však je to, že je pro ni dítě daleko více důležité, než svatba. To je podle ní jen cár papíru a není důvod, proč spěchat.

A co si myslíte vy o její velmi veřejné publikaci toho, kdy zadělávají na miminko?

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama