in

Co na kocovinu? Tato divná kombinace prý funguje!

pixabay.com
Reklama

Dámy a pánové, přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo nádherné, kdybyste mohli slavit s přáteli klidně celou noc, vypít toho, kolik jen chcete, ráno se probudit a cítit se naprosto svěže a bez kocoviny? Podle vědců to není nemožné. 

Určitě to znáte, sedíte do ranních hodin, skvěle se bavíte, padá jedna flaška za druhou, ale vy se musíte krotit, protože nechcete, aby vám ráno bylo špatně a musíte být použitelní. Co když vám ale řekneme, že známe kombinaci pár ingrediencí, které s kocovinou doslova zatočí? Tady jsou!

pixabay.com

Možná to bude znít poněkud bizarně a pro někoho možná i nechutně, ale jedná se o kombinaci kokosové vody, limetky a hrušky. Zní to možná odpudivě, ale pokud to funguje, tak proč to nezkusit! Výzkum byl  proveden již v roce 2019 v Bombaji v Indii a sklízí jen pozitivní ohlasy.

A pokud chcete, aby zázračný koktejl fungoval ještě efektivněji, doporučují k němu jíst v malém množství sýr, rajčata a okurky.

Tak co na to říkáte? Jste rozhodnuti tento typ vyzkoušet? Věříme, že když se člověk cítí mizerně, je ochoten vyzkoušet cokoli, jen aby se zase cítil dobře, nemyslíte? A jaký je váš tip na kocovinu? 

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama