in

Chystá Kazma další Onemanshow? Záhadná Dana nám to prozradí už 8. února.

Kazmova OneManShow
instagram.com
Reklama

Kazma se před nějakým časem odmlčel ze sociálních sítí se zprávou, že se vrátí v ten správný čas. Najednou se na internetu objevila záhadná žena jménem Dana s prvky právě Kazmovy OneManShow. Mohou mít tyto dva něco společného? Vše se prý dozvíme už 8. února.

Jistě všichni z vás slyšeli o záhadné Daně, která se z ničeho nic objevila na TikToku a dle jejích slov rozhodně nekandiduje na prezidentku. Lidé momentálně spekulují o tom. zdali je možnost, že se jedná o další projekt od Kamila B. (Kazmy)

Záhadnou ženu, která se vydává pod jménem Dana zvídaví fanoušci vypátrali do několika hodin. Ve skutečnosti se však žena nejmenuje Dana ale Alina a pochází z Ukrajiny. Po několika hodinách se lidem podařilo zjistit, že tato Alina bydlí v Brně a živí se modelingem. S Kazmou se opravdu baví, jelikož její Instagramový profil obsahuje videa spojené právě s Kamilem.

@jajsemdanaPrezidentka nejsem. Již brzy se ale dozvíte pravdu. Pozorně sledujte tuto show.👁♬ original sound – Jájsemdana

“Ahoj, já jsem Dana a nekandiduji na prezidentku,” prozradila Alina v krátkém čtrnácti vteřinovém úseku na TikToku. Zvláštní také je, že její účet obsahuje pouze 2 videa, v obou se představí, což je vlastně všechno. Další věc co víme je ta, že 8.2.2023 proběhne odhalení této záhadné osoby.

Lidé mají podezření, že Dana má určitou spojitost se ShopaholicAdel, protože v rohu videa jsou stejná čísla, která měla Adéla ve svém vystoupení v Superstar před několika lety. Zároveň video obsahuje nápis SUPERSTAR což by mohla být reference na Adély vystoupení.

Sám Kazma sdělil fanouškům na svém Instagramovém profilu, že se na scénu vrátí až tehdy, co přijde ten správný čas. Po tom všem, co se okolo osoby ShopaholicAdel odehrálo je srozumitelné, že si budou přát aby to byl pouhý projekt.

Tématem jsme se inspirovali na vipshow.cz

Reklama