in

Bývalá přítelkyně Tadeáše Veselého: “Vyhrožoval mi, zbabělec, ale fyzicky slabšímu ránu dá.”

instagram.com instagram.com
Reklama

Sobotní turnaj Clash of the Stars neskončil pro Tadeáše Veselého příliš dobře. Může si za to však z velké části sám. Zápas s Faynem vzdal po pár sekundách a celá hala ho vypískala. Není divu. Jeho dnes už bývalá přitelkyně mu sama dala po zápase pěstí. Zuřila. Nyní objasnila proč.

Tadeáš zbaběle odklepal konec zápasu s Faynem skoro ihned po zaznění úvodního gangu v oktagonu. Po zápase se pak ještě chlubil tím, jak všechny naštval včetně soupeře. Přítelkyně Tereza ho během jeho pozápasového rozhovoru napadla. Nadávala mu a dala mu pěstí. Byla na něj hodně naštvaná.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

Tato dvojice se měla totiž rozejít již před galavečerem Clash of the Stars. Tadeáš však Tereze vyhrožoval a proto s ním do Ostravy nakonec odjela. “Rozešli jsme se, ale i přes to jsem ho do Ostravy přijela podpořit na Clash, hlavně kvůli tomu, že vyhrožoval, že pokud tam nebudu, zápas se vůbec nebude konat, protože nenastoupí,” tvrdí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Taliánová (@terezatalianova)

Přes tento slib, že pokud s ním pojede tak zápas bude, ho stejně nedodržel. “Pěstí jsem se mu poté pokusila dát, protože mě opravdu vytočilo, že on je tak zbabělý, že sám si ránu dát nenechá, ale to, aby někomu fyzicky slabšímu ránu dal, mu problém nedělá,” dodala se značným znepokojením.

Tereza se chtěla Tadeášovi pomstít a ten večer se fotila s Miroslavem Lonerem. Později na své sociální sítě přidala video s Mawarem. Společně si rapovali do písničky na lavičce.

Čerpali jsme z extra.cz

Reklama