in

Blíží se konec Jaromíra Soukupa na TV Barrandov? Dlužná částka je astronomická.

blesk.cz
Reklama

TV Barrandov je v současné době obrovsky ovlivněna jménem jednoho ze dvou majitelů – Jaromírem Soukupem. Ten se dle statistik zadlužil až do neuvěřitelné výše 1,5 miliardy korun, přičemž samotný Barrandov má miliardový podíl na této dlužné částce. Dle všeho se nebrání prodeji televize, stačí domluvit podmínky.

Momentně jedna z nejvíce diskutovaných věcí na českém internetu bude mít konečně dohru? Majitel TV Barrandov, Jaromír Soukup, se v nedávném rozhovoru rozhodl nepřímo naznačit, že je ochoten se celé televize zbavit. Ačkoliv ho jeho byznysové zkušenosti dovedly k zadlužení na více než 1,5 miliardy korun, i tak nevěší kabát na hřebík a snaží se s tím něco dělat.

Nic není neprodejné, všechno je na prodej. Já mám také nějaké roky a přiznám se, že ten stres a potíže které zažívám v soukromí, není úplně dream life. Těch 5 minut slávy jsem si užil, takže si dovedu představit prodej Barrandovu. Musel bych se však domluvit s Honzou, protože už na to jsme dva,” prozradil v podcastu Hype-Cast před několika dny Jaromír.

Jan Čermák, který je v současné době spolumajitelem Jaromírových firem má možnost odkoupit i jeho druhou polovinu, aby byl stoprocentním vlastníkem. “Jsem té úvaze otevřený. Současně říkám, že ho k tomu nenutím, to není můj styl. Pokud ta nabídka přijde, pak ji zhodnotíme. O podmínkách by se určitě dalo jednat, ty se dopředu nikdy neříkají,” prohlásil Jan Čermák do místních médií.

Inspirovali jsme se z: extra.cz

Reklama